Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o. Przez kilkanaście lat współpracowaliśmy przy uruchamianiu kolejnych odcinków metra. Wspólnie przeżywaliśmy radosne i trudne chwile. Chęć niesienia pomocy w trudnych chwilach, dzielenie się radością z wspólnie wypracowanych sukcesów były podstawą partnerskich relacji między nami.

Doświadczenie zawodowe oraz wzajemne zaufanie były podstawą autorytetu jakim cieszył się wśród nas jako nasz przełożony. Odszedł nieoczekiwanie, ale pozostanie w naszej pamięci jako kolega, partner, przyjaciel, dla którego firma i współpracownicy byli drugim domem, drugą rodziną.

Jarosław Ksit
Jarosław Petrus
Ireneusz Pietrzak

09 listopada 2011
Komentarzy: 9
H. @ 14.11.2011 12:38
Pracowaliśmy kilka lat w tym samym pokoju przy ulicy Marszałkowskiej.
Pamiętam Jego zaangażowanie, wręcz pasję z jaką rozpoczynał każde z nowych zadań. Pracowaliśmy przy opiniowaniu projektów, przygotowaniu dokumentacji, przepisów.
Prawie codziennie zostawał po pracy żeby coś jeszcze poprawić, dokończyć, uzupełnić.
To tu naprawdę był jego drugi DOM.

Takim Go będę pamiętać…
H.
Anna @ 14.11.2011 14:15
Był skromny i bezpośredni, nie zmienił tego nawet awans na członka Zarządu. Nie było w nim złośliwości czy chęci "dokopania" komukolwiek. Będę Go pamiętać jako porządnego człowieka i sympatycznego kolegę, który odszedł stanowczo za wcześnie.
Małgosia @ 14.11.2011 19:00
"Dla mnie otrzymanie wiadomości o śmierci bliskiej osoby jest jak droga w dół po znanych, lecz pogrążonych w mroku schodach. Chodziłeś nimi milion razy i wiesz, ile stopni jeszcze przed tobą, ale gdy chcesz stanąć na następnym, okazuje się, że go nie ma. Potykasz się i nie możesz w to uwierzyć. I od tej pory będziesz się tam potykał często, ponieważ, jak wszystkie rzeczy, do których przywykłeś, ten brakujący stopień stał się cząstką ciebie." J. Carroll.

Bliski uśmiechem Człowiek każdemu kogo napotkał, bliski ludzkim problemom, jednocześnie wymagający i prawdziwy profesjonalista.
Będzie mi brakowało dobrego słowa Panie Prezesie Grzegorzu...
Jurek @ 17.11.2011 22:42
Żegnaj Prezesie!
Drogi Kolego !!!
... - dlaczego?
Tomasz @ 19.11.2011 16:49
Wielka szkoda...
Janek @ 23.11.2011 13:13
Ciągle nie mogę się pozbierać.

Jeszcze niedawno wiózł mnie autem do domu, gdy przyszło pracować po godzinach "do nocy", jeszcze niedawno rozwiązywał bieżące problemy firmy, jeszcze niedawno...

Niestety bezlitosna choroba wygrała i z grona "transportowców" odszedł kolejny.

Cześć Jego pamięci
Danka Gąsiorowska @ 15.12.2011 17:50
Panie Grzegorzu! Szefie!
Przyjmował mnie Pan do pracy w MW. Po rozmowie w biurze
na Marszałkowskiej zostałam pierwszą dyżurną ruchu w historii
Metra. Pamiętam dzień otwarty, Pociąg jeździł wkoło, zawracał
na A4. Na peronie było strasznie zimno. Ja nie marzłam, bo Pan, Panie Grzegorzu przewidująco i troskliwie przyniósł dla mnie kożuszek z domu. Żegnaj Szefie
Piotr Jarocinski @ 13.09.2012 06:09
Hello there..Pamietam Pana Grzegorza jako szefa MW na Marszalkowskiej i Kabatach.Wspominam Pana Grzegorza jako dobrego szefa i dobrego czlowieka.Mial niesamowite kompetencje,posiadal umiejetnosc wspolpracy i latwosc komunikacji z pracownikami,prowadzil swietna organizacje pracy.Bardzo go lubilem i szanowalem.Takie mam wspomnienia chociaz juz nie pracuje w Metrze od 1997 roku.Serdzecznie pozdrawiam pracownikow Metra z ktorymi wspolpracowalem i znalem.Dziekuje jako byly Dyspozytor Ruchu Piotr Jarocinski.Obecnie mieszkam na stale w Chicago Usa.Goodbye.
Mohamad @ 09.09.2013 19:22
Thank you Laurie for letting me know about this canllehge I have beeen busy for a while , luck has it that my first card was a red white and blue for this weekend.The designer cards are fantastic , great inspiration hereHugs Elaine
Odpowiedz
Imię (wymagane)

Security Image

Wpisz tekst z obrazka (wymagane)
| Wykasuj dane

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.