Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Można budować stacje metra

Jak dowiedział się portal tvnwarszawa.pl. Metro Warszawskie wreszcie otrzymało pozwolenie na budowę stacji Nowy Świat i Rondo Daszyńskiego. Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy wojewoda wyda pozwolenia na kolejne stacje.

- We wtorek otrzymaliśmy pozwolenie na budowę stacji Nowy Świat. W poniedziałek wpłynęły dokumenty dotyczące Ronda Daszyńskiego, gdzie do tej pory mieliśmy jedynie pozwolenie na budowę szybu startowego - mówi Paweł Siedlecki, rzecznik Metra Warszawskiego.

"Harmonogram niezagrożony"

Wnioski o pozwolenie na budowę metro złożyło jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Choć decyzje powinny być wydane w 65 dni, pierwsze dokumenty wysłano do metra dopiero w poniedziałek. Czy uda się budowę tuneli metra rozpocząć jeszcze wiosną, jak zakładał Ratusz? - Szczegółowy harmonogram jest ustalany. Dopiero dziś otrzymaliśmy dokumenty - tłumaczy Siedlecki. Jak zaznacza, termin zakończenia inwestycji w październiku 2013 nie zmienił się.

Źródło: mjc/ec, TVN Warszawa

30 marca 2011
Komentarzy: 2
Czarek @ 30.03.2011 06:35
Czekamy na kolejne pozwolenia :)
Sally @ 14.01.2013 17:42
(Electronics) I purchased this unit to rrostee my Steering Wheel Interface Control that I lost when I upgraded from my Factory stock radio. I researched the Metra Web site and it showed that the Metra Axxess ASWC would work with the JVC after market Radio. Well, the JVC head unit I purchased was a KD-AHD69 model and this Metra Axxess ASWC would not work at all. I followed the instruction to the TEE !!. I printed out the Vehicle specific instructions per the Metra web site and did EXACTLY as it said to do when installing and programming. No dice ..Well, I surmised that the JVC KD-AHD69 model was too new to be compatible with the Axxess ASWC unit and it would not work without some form of Axxess ASWC software patch or something, and Metra web site did not mention anything of that sort .SO, what did I do? I re-packaged up the product the way it came and contacted Amazon to see if they would authorize the return. Amazon was fabulous. They contacted Discountjungle who sold the product via Amazon site. Discountjungle sent me a return label (postage paid) so that I can return this and be properly credited. At least the Vendor and Amazon service worked. I would buy from Amazon again .Conclusion? If your HEADUNIT is relatively new, I would not purchase this unit until you get the Manufacturer's assurance that this would work .
Odpowiedz
Imię (wymagane)

Security Image

Wpisz tekst z obrazka (wymagane)
| Wykasuj dane

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.