Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Remont metra denerwuje burmistrza

Boris Johnson uważa, że opóźnienie zakończenia prac jest nie do zaakceptowania. Jak przypomina BBC, firma zajmująca się utrzymaniem metra Tube Lines i wykonawca prac - firma Bechtel - od lutego 2007 zamykają w weekendy linię Jubilee. Wtedy prowadzone są prace modernizacyjne.

Ostatnio firmy ogłosiły, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom remont nie skończy się przed 2010 rokiem. - Cierpliwość Londyńczyków i przedsiębiorców jest bliska wyczerpania - denerwuje się burmistrz stolicy Wielkiej Brytanii.

Tube Lines - która wraz z Metronet zarządza londyńską podziemną kolejką na mocy 30-letniego kontraktu partnerstwa publiczno-prywatnego - uważa, że udałoby sie dotrzymać terminu zakończenia prac, gdyby w tym roku można było zamknąć linię Jubilee przez pięć dodatkowych dni.

06 kwietnia 2010
Komentarzy: 1
Cuadra @ 10.09.2013 02:19
Igor, I own a couple of Casio Ex-Word dtiiionarces, that you mention in your talk slides. Communication protocol between the device and the computer is pretty much reverse-engineered ( ), we are making strides towards better understanding of the firmware upgrade process, but we are very very intrigued by the ability to dump devices' memory that you mention. Do you have any insights, or any information at all that you're willing to share? Anything and everything will be interesting, especially access to the four internal filesystems, which we know exist, but can't access, access to diagnostics mode, again which we know exists, etc. We'd love to replicate your results with the Casio game, however, it seems that the freely downloadable game was only a short time promotion by Casio, that since expired, and the game is no-longer available. Thus we are somewhat stumped. If you have any information to share, please get in touch with either me or with Brian (whose contact info is at the top of the ).
Odpowiedz
Imię (wymagane)

Security Image

Wpisz tekst z obrazka (wymagane)
| Wykasuj dane

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.