Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Na dwa dni zamkną pięć stacji metra

W najbliższy weekend remontowane będą urządzenia do sterowanie ruchem Metra. Dla pasażerów oznacza to spore problemy. Od stacji Stokłosy do Politechniki, nie będą kursowały pociągi. W zmiana ZTM puści linię tramwajową i autobusową.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. informuje, że w związku z modernizacją urządzeń sterowania ruchem pociągów, w dniach 20 i 21 lutego 2010 roku stacje metra - Ursynów, Służew, Wilanowska, Wierzbno, Racławicka i Pole Mokotowskie - będą zamknięte dla ruchu pasażerskiego.

Pociągi metra kursować będą wyłącznie na odcinkach KABATY - STOKŁOSY i POLITECHNIKA - MŁOCINY.

Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi naziemną komunikację zastępczą od stacji Stokłosy do stacji Politechnika.

linia tramwajowa 70: METRO WILANOWSKA - Puławska - pl. Unii Lubelskiej - Marszałkowska - pl. Zbawiciela - Nowowiejska - pl. Politechniki - Nowowiejska - Krzywickiego - Filtrowa - PLAC NARUTOWICZA,

linia autobusowa Z-1: URSYNÓW PŁD - Ciszewskiego - al. Komisji Edukacji Narodowej - Dolina Służewiecka - Puławska - al. Niepodległości - Batorego - Waryńskiego - pl. Konstytucji - Marszałkowska - zawrotka na rondzie Dmowskiego - Marszałkowska - CENTRUM (przystanek 01).

Opłata za przejazd pociągami metra na skróconych trasach, tramwajami linii 70 i autobusami linii Z-1 według obowiązującej taryfy ZTM. Bilety jednorazowe skasowane w metrze zachowują ważność w autobusach linii Z-1 oraz tramwajach linii 70 (i odwrotnie). Na stacjach STOKŁOSY oraz POLITECHNIKA możliwe będzie skorzystanie ze swobodnego przejścia przez jedną z bramek przy każdym wejściu.

17 lutego 2010
Komentarzy: 4
k @ 19.02.2010 11:47
a ja akurat mam zjazd....
Czarek @ 19.02.2010 12:59
Ja też, ale mam tramwaj :)
Maciuś @ 21.02.2010 21:37
A zy ktoś może mi przybliżyć powód, z jakiego zamknięte będzie połowa meta?
Sam jechałem metrem (ze stacji STARE BIELANY do CENTRUM) i czekałem na pociąg &,% min! Było to ok. 11:20!
Może wiecie również gdzie te pociągi zawracały??? i ile ich było na trasie???
Pozdrawiam,
Matik @ 23.02.2010 19:31
Mieszkam na Kabatach więc musiałem jechać metrem na Stokłosy,później Z-1:)
Odpowiedz
Imię (wymagane)

Security Image

Wpisz tekst z obrazka (wymagane)
| Wykasuj dane

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.