Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Nowa odsłona strony

Jak zapewne widzicie największy nieoficjalny serwis o Metrze Warszawskim zmienił swój wygląd i funkcjonalność. Układ jest trochę podobny do poprzedniego co pozwoli wszystkim użytkownikom szybko odnaleźć się w odświeżonym serwisie. Czytając dalej opiszę kilka nowych usprawnień na stronie.

Przede wszystkim layout (układ) strony został lekko odciążony. Wszystko ma swoje, dobrze przemyślane, miejsce. Niczego specjalnie nie trzeba szukać, wszystkie funkcje serwisu są dostępne z poziomu strony głównej.

Nikt nie przegapi najnowszych wiadomości dzięki wyświetlaniu się trzech najświeższych informacji na samej górze strony. Odwiedzając stronę, jako pierwsze rzucają się nam one w oczy.

Wasze komentarze do wiadomości prasowych pojawiające się po prawej stronie prowadzą teraz nie tylko do tekstu, który komentują, lecz prosto do treści samego komentarza. Pozwoli to na szybszą odpowiedź na komentarz z którym się nie zgadzamy lub mamy osobiste uwagi.

Dodana została zakładka z podstawowym rozkładem jazdy metra. W związku z tym, iż strona jest mylona z oficjalną i internauci szukają na niej m.in. godzin kursowania metra, od dziś mogą swobodnie to sprawdzać również i tu taj.

Forma artykułów się zmieniła. Od dziś mamy spis wszystkich artykułów, oraz listę najnowszych na stronie głównej. Zapewne zauważyliście brak niektórych tekstów z poprzedniej wersji strony. Stopniowo będą one przywracane wraz z zupełnie nowymi. Artykuły, które znacie z poprzedniej strony, zostały wzbogacone o dodatkowe fotografie.

Zastosowanych zostało również kilka kosmetycznych zmian jak np. podział komunikatów na miejsce nagrania, ciekawsza forma wyświetlania zdjęć w artykułach jak i galeriach.

Strona została przetestowana zanim została oddana w Wasze ręce, co nie oznacza, że gdzieś może coś jeszcze wymagać dopracowania. Czekamy na uwagi i opinie na temat nowej odsłony metro.civ.pl

13 marca 2009
Komentarzy: 2
Tomek @ 13.03.2009 15:16
Gratuluję nowej wersji strony!
off @ 15.03.2009 08:59
Dużo ładniejsza strona :-) Gratuluję!
Odpowiedz
Imię (wymagane)

Security Image

Wpisz tekst z obrazka (wymagane)
| Wykasuj dane

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.