Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Ekolodzy blokują II linię metra: "Gdzie wywiozą ziemię?"

PRZEGLĄD PRASY. - Ekolodzy próbują zatrzymać budowę drugiej linii metra w Warszawie. Chcą wiedzieć, gdzie będzie wysypana ziemia z wykopów, o kubaturze ośmiu Pałaców Kultury - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

11 sierpnia 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Kabaty: metro śmierdzi, mieszkańcy mają już tego dość

"Metro nas truje" - z takim transparentem protestowało wczoraj blisko 200 mieszkańców Kabat. Mają dość gryzącego smrodu podkładów unoszącego się znad rozbudowującej się bazy pierwszej linii.

04 sierpnia 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Szybka Kolej Miejska zaczyna tworzyć sieć połączeń

Szybka Kolej Miejska stopniowo wyjeżdża na kolejne trasy Od września zacznie kursować z Otwocka do Dworca Wschodniego. Duże roszady szykowane są w grudniu, a kolejne w przyszłym roku, po dostawie 13 pociągów.

04 sierpnia 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

"Dziś zaczęła się budowa drugiej linii metra"

Gdzie? Na ulicy Emilii Plater. Tak uciążliwy remont tłumaczy szef Zarządu Transportu Miejskiego Leszek Ruta, który był gościem "Miejskiego Reportera".

29 lipca 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Budowa II linii metra ruszy w sierpniu

Władze Woli wydały pozwolenie na budowę obok ronda Daszyńskiego szybu startowego dla dwóch tarcz do drążenia II linii metra. To inwestycyjny przełom. Przed końcem sierpnia ma zostać zamknięta ul. Prosta - informuje "Życie Warszawy".

29 lipca 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Awaria w metrze

Awaria systemu sterowania na stacji Wilanowska spowodowała problemy pomiędzy stacjami Politechnika a Stokłosy.

24 lipca 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Centrala tramwajów jak nowojorskie metro

Ekran wielkości ściany, na którym każdy pracownik będzie widział gdzie są poszczególne składy - to ma być największa zmiana w nowej centrali ruchu Tramwajów Warszawskich. Podobne rozwiązanie ma u siebie np. Nowy Jork.

21 lipca 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Warszawiacy lubią metro. Ale z koszami lubiliby bardziej

W prywatnych rozmowach je krytykujemy, w ankietach chwalimy. Według najnowszych badań 93 % pasażerów Metra Warszawskiego ocenia jego ogólne działanie jako dobre lub bardzo dobre.

20 lipca 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 3

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Starsze

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.