Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Startuje metro na Powiślu "Budynki będą osiadać"

Na Powiślu już za kilka tygodni mają ruszyć prace związane z budową metra. Powstanie szyb, do którego wjadą tarcze drążące podziemny tunel. M mieszkańcy bloków przy ulicy Zajęczej obawiają się, że razem z budową metra ich budynki zaczną osiadać.

28 października 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Wyłączyli (na 8 minut) prąd w metrze

Awaria systemu sterowania ruchem między stacją Dworzec Gdański a przystankiem Ratusz spowodowała poranne utrudnienia w metrze. Pociągi jeździły wolniej. Po godz. 10.00 na tym odcinku wyłączono na kilka minut prąd i usunięto usterkę.

28 października 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Utrudnienia w metrze

Wolniej kursuje metro. To wina awarii systemu sterowania ruchem między stacją Dworzec Gdański a przystankiem Ratusz.

28 października 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Zgoda na budowę szybu startowego na Powiślu

Urząd Dzielnicy Śródmieście wydał pozwolenie na budowę szybu startowego stacji Powiśle. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności. Prace jednak ruszą najwcześniej za trzy tygodnie - zapowiada wykonawca.

26 października 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Przetarg na wagony dla metra: przegrani się odwołują

Obie firmy, których oferty nie zostały wybrane w przetargu na nowe wagony dla warszawskiego metra, odwołały się w tej sprawie do prezesa Krajowej Izby Odwoławczej - poinformował PAP we wtorek rzecznik metra Krzysztof Malawko. W rozmowie z tvnwarszawa.pl zapewnił, że nie opóźni to dostawy zamówionych pojazdów.

26 października 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Budowa drugiej linii metra rozkręca się bardzo powoli

Budowa metra przy rondzie Daszyńskiego toczy się strasznie niemrawo - narzekają warszawiacy. - Budowa kolejki podziemnej nie jest tak spektakularna jak np. Stadionu Narodowego - broni się wykonawca.

23 października 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 4

Podczas budowy II linii metra odmienią Świętokrzyską

Podczas budowy drugiej linii metra do 2013 r. odmienimy Świętokrzyską - zadeklarował wiceprezydent miasta Jacek Wojciechowicz. Jednak pomysł, by całkowicie wyrzucić stąd samochody, został poddany miażdżącej krytyce

23 października 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 3

Z mieszkańcami Powiśla o budowie metra

Trwa budowa centralnego odcinka II linii metra. Jakie wiążą się z tym utrudnienia na Powiślu? Jak będzie działać komunikacja? Jaką technologią będzie budowane metro? Na te i inne pytania mieszkańców odpowiedzą urzędnicy.

21 października 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Starsze

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.