Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews

Wybierz kategorię nagrań: na stacji, w pociągu, pozostałe

Nagrał Witold Urbanowicz

050/050a

Kategoria: nagrania na stacji

"POCIĄG STOJĄCY NA STACJI ODJEDZIE W KIERUNKU KABATY. POCIĄG STOJĄCY NA STACJI ODJEDZIE W KIERUNKU KABATY" (050/050a) - Dworzec Gdański.

049

Kategoria: nagrania na stacji

"UWAGA. POCIĄG STOJĄCY NA STACJI ODJEDZIE W KIERUNKU KABAT. POWTARZAM. POCIĄG STOJĄCY NA STACJI ODJEDZIE W KIERUNKU KABAT" (049) - Dworzec Gdański.

048

Kategoria: nagrania na stacji

Organizacja ruchu na stacji Dworzec Gdański była myląca dla nowych pasażerów. Pociągi bowiem odjeżdżały z tego samego toru. Dlatego też, gdy dyżurny widział, że podróżni stoją przy niewłaściwym torze, to informował o kierunku jazdy pociągu. "UWAGA. POCIĄG STOJĄCY NA STACJI ODJEŻDŻA W KIERUNKU KABATY. POCIĄG STOJĄCY NA STACJI ODJEŻDŻA W KIERUNKU KABATY" (048) - Dworzec Gdański.

042 - 047

Kategoria: nagrania na stacji

Włączenie do ruchu stacji Dworzec Gdański. "UWAGA! PO TORZE W KIERUNKU MŁOCIN PRZEJEDZIE POCIĄG BEZ ZATRZYMANIA" (042) - Ratusz (ok. 11:35). Przez stację przejeżdża specjalny pociąg, który odjedzie z zaproszonymi gośćmi ze stacji Dworzec Gdański. "UWAGA! METRO WARSZAWSKIE INFORMUJE, ŻE STACJA DWORZEC GDAŃSKI JEST WŁĄCZONA DO RUCHU PASAŻERSKIEGO" (043) - Ratusz (ok. 12:26). Komunikat po przyjeździe pierwszego pociągu pasażerskiego ze stacji Dworzec Gdański przed odjazdem pierwszego pociągu w stronę Młocin. "PROSZĘ ODSUNĄĆ SIĘ OD KRAWĘDZI PERONU" (044) - Ratusz (ok. 12:26). System nagłośnieniowy na nowej stacji jest zbyt cichy, dlatego niektóre komunikaty słabo słychać. "UWAGA! PROSZĘ NIE WYCHYLAĆ SIĘ POZA KRAWĘDŹ PERONU" (045) - Dworzec Gdański. Stacja została wyposażona w specjalne komunikaty: "UWAGA! PROSZĘ ODSUNĄĆ SIĘ OD KRAWĘDZI PERONU" (046) - Dworzec Gdański. "UWAGA! METRO WARSZAWSKIE INFORMUJE, ŻE STACJA DWORZEC GDAŃSKI JEST WŁĄCZONA DO RUCHU PASZA PASAŻERSKIEGO" [HIT]

(047) - Ratusz.

041

Kategoria: nagrania na stacji

"UWAGA! W DNIU DZISIEJSZYM ZAMKNIĘTE SĄ STACJE RATUSZ ORAZ ŚWIĘTOKRZYSKA" (041) - Centrum.

040

Kategoria: nagrania na stacji

"UWAGA! DO PONIEDZIAŁKU 17 LISTOPADA WŁĄCZNIE, ZAMKNIĘTE BĘDĄ - DLA RUCHU PASAŻERSKIEGO - STACJE RATUSZ I ŚWIĘTOKRZYSKA. DO PONIEDZIAŁKU 17 LISTOPADA WŁĄCZNIE, ZAMKNIĘTE BĘDĄ DLA RUCHU PASAŻERSKIEGO STACJE RATUSZ I ŚWIĘTOKRZYSKA" (040) - Centrum.

036 - 039

Kategoria: nagrania na stacji

Z powodu przełączania układu torowego oraz demontażu zwrotnicy na stacji Ratusz, od godz. 20:00 w dn. 14.11. do 17.11. włącznie, stacje Ratusz i Świętokrzyska były zamknięte. W tym czasie pociągi metra były zawracane na stacji Centrum. "UWAGA! OD PIĄTKU 14 LISTOPADA, OD GODZINY DWUDZIESTEJ ZERO, DO PONIEDZIAŁKU 17 LISTOPADA WŁĄCZNIE, ZAMKNIĘTE BĘDĄ STACJE RATUSZ I ŚWIĘTOKRZYSKA. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY" [HIT]

(036/036a) - Ratusz. W tym dniu po raz ostatni można było usłyszeć przejazd pociągu rosyjskiego po demontowanej zwrotnicy (037) na stacji Ratusz. "UWAGA! W KIERUNKU KABAT ODJEDZIE POCIĄG OSTATNI W DNIU DZISIEJSZYM" [HIT]

(038) - Ratusz (ok. 19:56). "14 LISTOPADA, OD GODZINY 20-TEJ, DO PONIEDZIAŁKU 17 LISTOPADA WŁĄCZNIE, ZAMKNIĘTE BĘDĄ STACJE RATUSZ ORAZ ŚWIĘTOKRZYSKA" (039) - Centrum.

034 - 035

Kategoria: nagrania na stacji

Przejazd alstomowskiego pociągu przez stację bez zatrzymania. "NAJBLIŻSZY POCIĄG W KIERUNKU KABAT NIE ZABIERA PASAŻERÓW" (034) - Służew (07:25). "POWTARZAM. WJEŻDŻAJĄCY POCIĄG W KIERUNKU KABAT NIE ZABIERA PASAŻERÓW" (035) - Służew.

033

Kategoria: nagrania na stacji

"POCIĄG NA TORZE W KIERUNKU MŁOCIN NIE ZABIERA PASAŻERÓW. POCIĄG NA TORZE W KIERUNKU MŁOCIN NIE ZABIERA PASAŻERÓW" (033) - Kabaty (13:57). Podmiana rezerwy tunelowej.

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 Starsze

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.