Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Kolejne odwołanie w przetargu na wagony metra

Krajowa Izba Odwoławcza po raz kolejny będzie musiała zająć się sprawą przetargu na 210 nowych wagonów dla warszawskiego metra. W czwartek odwołanie w tej sprawie złożyło konsorcjum czeskiej Skody i rosyjskiego Wagonmaszu, którego oferta nie została wybrana- podaje PAP.

16 grudnia 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Budowa drugiej linii metra zwalnia po wyborach?

Prace przy drugiej linii metra rozkręcają się tak niemrawo, że wykonawcom nie udało się wykorzystać aż 413 mln zł, o które zabiegali na początku roku. Opozycja grzmi, że ratusz zaczął inwestycję, żeby pochwalić się przed wyborami.

16 grudnia 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Stacja Młociny przegrywa z pogodą

Największy węzeł przesiadkowy w stolicy przecieka. Jak zauważa nasz internauta Yackoo, na przeszklonych sufitach stacji metra Młociny od początku widać było zacieki. Jednak jak zaznacza internauta, każde pogorszenie się pogody powoduje pojawianie się kolejnych śladów, których jego zdaniem nikt nie usuwa.

05 grudnia 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Metro przez 24 godziny? Radni na "tak", ratusz na "nie"

Podróże metrem w ciągu dnia przestały niektórym warszawiakom wystarczać. Rozpoczęła się akcja zbierania podpisów pod petycją o całodobowe kursy. Ratusz mówi pomysłowi "nie", ale większość radnych jest na "tak".

04 grudnia 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 31

Metro: będą wygodniejsze przesiadki na Świętokrzyskiej

Bezpośredni łącznik ułatwiający przesiadki między pierwszą a drugą linią metra na stacji Świętokrzyska uratowany.

26 listopada 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Informacja o przetargu na zakup taboru

Dnia 16 listopada 2010 r., Krajowa Izba Odwoławcza wydała orzeczenie w sprawie odwołań oferentów – CAF i Skoda-Wagonmasz – dotyczących wyboru najkorzystniejszej oferty w przetargu na dostawę 35 pojazdów sześciowagonowych metra.

17 listopada 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Nowe wagony dla metra: Protesty uwzględnione

Krajowa Izba Odwoławcza przychyliła się do protestów obu firm, które zaskarżyły wyniki przetargu na dostawę nowych wagonów dla warszawskiego metra.

16 listopada 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Wkrótce rusza budowa pawilonu na miejscu po hali KDT

Tam gdzie stała hala KDT, na początku grudnia zacznie się budowa pawilonu informacyjnego o drążeniu centralnego odcinka drugiej linii metra.

15 listopada 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Starsze

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.