Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Rozdajemy niespodzianki!

Z okazji nowej odsłony metro.civ.pl dla 3 pierwszych osób, które napiszą do nas e-mail wraz z adresem pocztowym wyślemy "metrowskie" nagrody niespodzianki!

16 lutego 2011 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Nowa odsłona serwisu!

Z przyjemnością ogłaszamy oficjalne uruchomienie nowej odświeżonej wersji naszego serwisu o Metrze Warszawskim. Mówiąc kolokwialnie, strona przeszła mały lifting. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nowy wygląd i kilka zmian w funkcjonowaniu strony.

13 lutego 2011 | Czytaj całość | Komentarzy: 5

Dodatkowe kursy metra w nocy za 1,8 mln zł. Warto?

Uruchomienie dodatkowych sześciu kursów metra w nocy z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę kosztowałoby miasto ponad 1,8 mln zł - wynika z odpowiedzi ratusza na interpelacje radnych.

16 stycznia 2011 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Będzie wyjście ze stacji metra bezpośrednio do Sezamu

Przy okazji budowy jedynej w Warszawie przesiadkowej stacji metra u zbiegu Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej powstanie bezpośrednie dojście do podziemnych kondygnacji przebudowanego domu handlowego Sezam.

16 stycznia 2011 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

II lina metra: Wnioski o pozwolenie na budowę 4 stacji

Metro złożyło wnioski o pozwolenie na budowę czterech stacji drugiej linii metra: Stadion, Powiśle, Nowy Świat i Rondo Daszyńskiego.

16 stycznia 2011 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Oddalony protest firmy Skoda

W dniu wczorajszym tj. 4 stycznia br. Krajowa Izba Odwoławcza po raz kolejny oddaliła protest firmy Skoda w przetargu na dostawę wagonów dla II linii Metra Warszawskiego. Na dzień dzisiejszy zwycięzcą przetargu jest firma Siemens. Ostateczna umowa z firmą Siemens zostanie podpisana za miesiąc.

05 stycznia 2011 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku 2011 redakcja metro.civ.pl życzy wszystkim czytelnikom oraz pracownikom Metra Warszawskiego spokojnych, radosnych i ciepłych Świąt. Natomiast w Nowym Roku samych sukcesów oraz nowych, wybudowanych km drugiej linii metra!

23 grudnia 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Budowa z przeszkodami

Wahadłowe kursy i wyłączone stacje; w sumie cztery miesiące utrudnień - to scenariusz dla pasażerów pierwszej linii metra w czasie budowy centralnego odcinka drugiej.

22 grudnia 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Starsze

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.