Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Nowa odsłona strony

Jak zapewne widzicie największy nieoficjalny serwis o Metrze Warszawskim zmienił swój wygląd i funkcjonalność. Układ jest trochę podobny do poprzedniego co pozwoli wszystkim użytkownikom szybko odnaleźć się w odświeżonym serwisie. Czytając dalej opiszę kilka nowych usprawnień na stronie.

13 marca 2009 | Czytaj całość | Komentarzy: 2

Druga linia metra tanieje o jedną trzecią

Druga linia metra nie musi być horrendalnie droga. Czy za 4,1 mld zł zbuduje ją jednak konsorcjum utworzone przez Włochów, Turków i firmę z Mińska Maz.? A może Chińczycy?

17 lutego 2009 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Pytania nie opóźniły drugiej linii metra

Tym razem nie będzie przesuwania przetargu, choć firmy znowu do samego końca mnożyły pytania - proponowane ceny za budowę centralnego odcinka drugiej linii metra poznamy w poniedziałek.

17 lutego 2009 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Wojna gołębiowa w metrze. Dźwięk odstrasza, ale ludzi

Wojna warszawskiego metra z gołębiami mieszkającymi na stacjach trwa od lat. Pół roku temu metro użyło nowej broni - na jednej ze stacji zamontowano specjalny system emitujący dźwięk, który miał odstraszyć gołębie.

17 lutego 2009 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Dwa dodatkowe składy w metrze zmniejszą tłok?

W poniedziałek na tory warszawskiego metra wyjechały dwa dodatkowe składy. Czy pociągi rozwiążą problem tłoku w wagonach?

15 stycznia 2009 | Czytaj całość | Komentarzy: 4

Weekendowe zmiany w komunikacji

W weekend czekają warszawiaków utrudnienia w przejeździe przez wiadukt nad Targową. Zlikwidowane zostaną także dodatkowe przystanki linii 190 na Trasie W-Z. Za to od poniedziałku do tuneli wyruszą dwa dodatkowe pociągi metra.

10 stycznia 2009 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Kursowanie w sylwestra

W związku z organizowaną na pl. Konstytucji imprezą noworoczną, od godziny 18.00 dnia 31 grudnia 2008 roku do godziny 0.30 dnia 1 stycznia 2009 roku zamknięta dla ruchu pasażerskiego będzie stacja Politechnika.

29 grudnia 2008 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Życzenia Bożonarodzeniowe 2008

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim hobbystom Metra Warszawskiego. Życzenia oczywiście związane z naszym hobby czyli: jak najszybszego rozpoczęcia drugiej linii metra, zero zgubionych portfeli i komórek w pociągach oraz jak dotychczas niezawodoności naszej warszawskiej podziemnej kolejki. Czego Wam jak i sobie życzymy!

23 grudnia 2008 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Starsze

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.