Sześć stacji wyłączonych z r ...

W najbliższy weekend, z ruchu zostanie wyłączonych sześć stacji: Świętokrzyska, Centrum, Politechnika, Pole Mokotowskie, Racławicka oraz Wie ...

Grzegorz

Dzisiaj rano nagle zmarł Pan Grzegorz Ledzion Członek Zarządu ,Dyrektor ds. Eksploatacji, wieloletni pracownik Metra Warszawskiego Sp. z o.o ...

Metro na Wolę i na Targówek

Zapadła decyzja odnośnie budowy kolejnych odcinków drugiej linii metra. Jednocześnie dobudowane zostaną po trzy stacje w obu kierunkach.

Wielki kredyt na nowe wagony ...

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju udzieli kredytu na zakup pociągów dla drugiej linii metra. Według ratusza są jeszcze szanse, że jej budow ...
Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
rss

Co słychać pod ziemią

Poranne problemy metra

W godzinach 7:38-8:08 nie kursowało metro w kierunku Kabat. To wynik awarii hamulców, do jakiej doszło w jednym ze składów na Dworcu Gdańskim.

03 marca 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 9

Koniec umowy z Metrem. Może zmienić operatora?

Kiedy kończy się umowa na telefon komórkowy, sprawdzamy, czy inny operator takiego samego abonamentu nie zapewni nam taniej. W czerwcu kończy się umowa ze spółką Metro Warszawskie. Czy powinniśmy poszukać innego operatora metra?

01 marca 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 5

Uwaga! W weekend nie działa sześć stacji metra

W sobotę i niedzielę mieszkańcy Mokotowa i Ursynowa nie dojadą metrem do centrum. Zamknięty zostanie odcinek między stacjami Stokłosy i Politechnika. Zamieszanie komunikacyjne spowodowane jest pracami przy unowocześnieniu systemu sterowania ruchem. - Będziemy wymieniać jego elementy, które m.in. poprawią bezpieczeństwo jazdy - zapowiada Anna Bartoń z biura prasowego Metra Warszawskiego.

20 lutego 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 6

Jaki tabor dla Metra Warszawskiego?

Do końca I kwartału 2010 r. Metro Warszawskie rozpisze przetarg na 35 pociągów na potrzeby I i II linii podziemnej kolejki. O tym, jakich składów będzie potrzebować spółka, dyskutowano dziś podczas konferencji zorganizowanej przez Railway Market Forum.

18 lutego 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Na dwa dni zamkną pięć stacji metra

W najbliższy weekend remontowane będą urządzenia do sterowanie ruchem Metra. Dla pasażerów oznacza to spore problemy. Od stacji Stokłosy do Politechniki, nie będą kursowały pociągi. W zmiana ZTM puści linię tramwajową i autobusową.

17 lutego 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 4

Czy pasażer zepsutego pociągu to złodziej?

Wraca problem biletu krótkookresowego i niepunktualnych pociągów SKM. Nasz czytelnik prowadzi na ten temat ciekawą korespondencję z Zarządem Transportu Miejskiego.

17 lutego 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 2

SKM-ka do Legionowa dojedzie później niż planowano

Wbrew wcześniejszym obietnicom SKM do Legionowa nie pojedzie 1. marca, a dopiero w drugiej połowie miesiąca. Zarząd Transportu Miejskiego tłumaczy się opóźnieniami w przebudowie Dworca Gdańskiego.

17 lutego 2010 | Czytaj całość | Komentarzy: 1

Zaczną kopać metro tylko na lewym brzegu

Żeby jeszcze bardziej nie paraliżować ruchu na Pradze, tarcze nie zaczną drążyć tuneli przy Dworcu Wileńskim

17 lutego 2010 | Czytaj całość | Skomentuj jako pierwszy!

Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Starsze

Komentarze

Departament propozycji: p ...

Obecne linie metra realizowane sa przez kogos na narkotykach kreca sie jak u przedszkolaka szczegolnie druga i na Goclaw.
- paolo

Montaż wizualnych i dotyk ...

cipro 1000 mg infection urinaire
ciprofloxacin drops side effects
ciprofloxacin 500 mg for uti
- CharlesDen

Budowa drugiej linii metr ...

Hello there,

My name is George, and I was wondering if you would like to have your website civ.pl promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

We are updat ...
- George Martin Jr

Departament propozycji: p ...

Lotnisko Chopina
Kabaty-skrzyżowanie z M1 na stacji imielin
Wilanów, Zerzeń, radość,
Miedzeszyn, falenica
- 12345

Departament propozycji: p ...

III linia metra na Gocław jest dość słabym pomysłem, uważaj że należy z lomianek poprowadzić przez Tarchomin aż do radzymina ta linie, dobudowac można tramwaj podziemny na siekierki oraz roz ...
- Uxuddd

Metro na Wolę i na Targów ...

dobry pomysł na budowę 3 linii tej trasy
oby doszło do porozumienia tych stron.
- KAROL R

Departament propozycji: p ...

Czwarta linia metra w Warszawie z Wilanowa przez Sadybę wzdłuż Sobieskiego, przez Plac Unii Lubelskiej, stacje metra Politechnika, Dworzec Centralny i wzdłuż Alei Jana Pawła, obok Arkadii, p ...
- mateusz

Pies zatrzymał metro

We've arrievd at the end of the line and I have what I need!
- Arsenio

Metro dla niepełnosprawnych

That's a qu-tiiwktced answer to a difficult question
- Craig

Departament propozycji: p ...

Myślę, że na obecną chwilę, budowanie obwodowych linii metra w Warszawie nie ma sensu i nigdy nie będzie miało racji bytu, czyli takich otaczających Centrum i Środmieścia Warszawy.
Le ...
- Tomasz

© 2001-2011 Piotr Pietrzak

Niniejsza strona internetowa jest serwisem informacyjnym na temat Metra Warszawskiego. Jest to najstarsza strona o tematyce "metrowskiej" w polskim internecie, której założenie datuje się na połowę 2001 roku. Nie jest oficjalną stroną firmy Metro Warszawskie Sp. z o.o. Autor strony nie pracuje dla metra w Warszawie. W celu skontaktowania się z władzami Metra Warszawskiego należ udać się na oficjalną stronę spółki.