Błąd podczas rejestracji

Jeśli znaleźliście jakiś błąd lub macie problem z moją stroną to przekaźcie to tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Błąd podczas rejestracji

Postprzez Ender » N kwi 06, 2003 2:58 pm

Chciałbym tylko zgłosić błąd, który wyskoczył mi na koniec rejestracji. Wszystko niby ok, ale na koniec zamiast komunikatu o poprawnej rejestracji wypluwa takie coś:

Ran into problems sending Mail. Response: 553 adres, ktorego uzywasz, nie jest Twoim adresem. Posiadane przez Ciebie adresy to: metro.waw@wp.pl

Co prawda, teraz (przynajmniej na razie nie zauważyłem) nie mam żadnych kłopotów w poruszaniu się po forum i korzystaniu z niego, ale ten błędzik jednak nie wygląda zbyt ładnie.
Ender

Postprzez Piotr » N kwi 06, 2003 6:22 pm

Wielkie dzieki za to info, jak ma byc ładnie i pożądnie to niech będzie od początku do końca :wink: Poprawiłem już ten bład i powinnien się już pojawiac po rejestracji taki komunikat:

Dziękujemy za rejestrację, Twoje konto zostało utworzone. Możesz zalogować się korzystając z podanych wcześniej nazwy użytkownika i hasła.

Mam nadzieję że więcej problemów nie będzie. Poza tym , chciałbym, aby forum wkońcu ruszyło i ktoś zaczął się udzielać :wink:
Piotr
Administrator
Administrator

Powrót do Błędy