Metrobuble

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Metrobuble

Postprzez Odys » Śr gru 28, 2005 10:19 pm

Ostatnimi czasy przyglądałem się składom metra którymi zdaża mi się jeździć.
Odniosłem wrażenie że Metropolis jest barziej tandetny niż to się wcześniej opisywało :P
Dostrzegłem między innymi zniszczone, pofałdowane blaszane listwy ponad linią drzwi. Całość przywodzi na myśl odkształcenie materiału gorzej niż niskiej jakości. Ciekawi mnie czy w ramach gwarancji te elementy podlegają remontom a także przyczyny powstawania tak dziwnych usterek... :eee:
Odkształcenia powodują że jedyna zaleta Metropolisa (wygląd zewnętrzny) ginie. W obecnej sytuacji stare wysłużone '81 za jakieś 2-3 lata prezentować się będą okazalej (tak pod względem konstrukcji jak i estetyki) mimo faktu iż gorszą sylwetką poszczycić się mogą... :shock:
Odys
Znawca
Znawca

Postprzez xxl » So gru 31, 2005 2:02 am

jeżeli projektuje się a potem wykonuje skład pociągu z najtańszych kiepskiej jakosci materiałów to nic dziwnego że przy takiej ilosci pasażerów składy te zaczynają się już sypać A to koła a to podłoga a to rdza metalowych elementów Szkoda że wydano tylko tyle pieniędzy na bubla
xxl
Znawca
Znawca

Postprzez chruscik » So gru 31, 2005 12:05 pm

Ale ludzia sie podobaja :) pozniewaz:

maja ladniejsze pudlo....

wygladaja na bartdziej wytrzymale.... ale takie nie sa ...

no i sa nowsze...

( ludzie tzn. styoleczni mieszkancy ... ;) nie "specjalisci " :) )
Obrazek
"Podwojny wiotki, prawie jak murzynski"
"Podwojny wiotki, prawie jak murzynski"

Linie obsluguje
R-11 Kleszczowa
chruscik
Znawca
Znawca

Re: Metrobuble

Postprzez MeWa » Śr sty 11, 2006 12:34 am

Odys napisał(a):Ostatnimi czasy przyglądałem się składom metra którymi zdaża mi się jeździć.
Odniosłem wrażenie że Metropolis jest barziej tandetny niż to się wcześniej opisywało :P
zawsze się pisało, ale niestety mało kto chciał wierzyć :) niestety najstarsze składy już są poza gwarancją...
:( Błądzić jest rzeczą ludzką
MeWa
Big Boss
Big Boss

Powrót do O metrze