Problem z PW

Jeśli znaleźliście jakiś błąd lub macie problem z moją stroną to przekaźcie to tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Problem z PW

Postprzez Piwoslaw » N sie 24, 2008 9:36 pm

Od ok. roku mam problem z wysyłaniem PW do innych forumowiczów. Robię to na tyle rzadko (a odkąd mam problemy jeszcze rzadziej), że trudno mi dokładnie stwierdzić skąd jest błąd. Oto objawy:

Wysyłam do kogoś PW, wiadomość trafia do foldera "Wysłane", jednak po kilku dniach (3-7) wiadomość sama przenosi się do foldera "Do wysłania". Mam wrażenie, że wtedy wiadomość nie dochodzi do adresata. Na początku roku wysłałem zapytanie do kilkunastu forumowiczów i część (mniej więcej połowa) z tych wiadomości pozostała w folderze "Wysłane", a reszta przeniosła się do "Do wysłania". Jednocześnie tylko połowa adresatów mi odpowiedziała, a druga połowa milczała.

Nie wiem, czy jest to błąd serwera, czy może u mnie są źle załączone jakieś opcje (niedawno z kimś wymieniałem PW i tylko co drugie ode mnie doszło, a nie majstrowałem w tym czasie przy opcjach). A może tak się u mnie robi gdy adresaci mają zapełnione skrzynki, lub gdy nie zaglądają do skrzynki/nie logują się przez tydzień?

Czy ktoś z Was też zauważył podobne problemy z PW? Pisałem do Piotra w tej sprawie kilkakrotnie, ale ... chyba żadne nie doszło, bo przeniosły się do "Do wysłania" :( Jeżeli ktoś Was wie co się u mnie dzieje, jak temu zaradzić lub chce poeksperymentować żeby znaleźć przyczynę i ew. rozwiązanie problemu, to proszę dać znać (tu, na razie lepiej nie na PW).
Piwoslaw
Donator
Donator

Postprzez zarembus » N sie 24, 2008 10:04 pm

Forum ostatnio coraz częściej się piepszy. Te komunikaty o błędzie bazy danych czy coś w ten deseń. Teraz problemy z PM. Mam wrażenie ze cos musi być z baza danych. Nie znam się zbytnio na tych sprawach ale tak mi się wydaje.
Jeszcze mam taka sugestie ze przydał by się jakiś moderator do pomocy Piotrowi. Widać on jest zajęty i często nie wchodzi (tak mi się wydaje) a przydałoby się posprzątać trochę poprzenosić czy połączyć kilka tematów. Wiec apeluje o to by Piotr dodał kogoś ma moderatora kto często przebywa na forum i ma trochę wolnego czasu by zrobić porządek i pilnować by wszystko było na swoim miejscu. Najlepiej jakby zgłosiło się paru chętnych i Piotr czy my (jako głosowanie) wybrali tego jednego.
zarembus
Donator
Donator

Postprzez Piwoslaw » Pn sie 25, 2008 7:51 am

zarembus napisał(a):Jeszcze mam taka sugestie ze przydał by się jakiś moderator do pomocy Piotrowi. Widać on jest zajęty i często nie wchodzi (tak mi się wydaje) a przydałoby się posprzątać trochę poprzenosić czy połączyć kilka tematów. Wiec apeluje o to by Piotr dodał kogoś ma moderatora kto często przebywa na forum i ma trochę wolnego czasu by zrobić porządek i pilnować by wszystko było na swoim miejscu. Najlepiej jakby zgłosiło się paru chętnych i Piotr czy my (jako głosowanie) wybrali tego jednego.

Jestem za, też zauważyłem, że Piotr ma mało czasu. A MeWa już chyba tu nie zagląda?
Sam ostatnio mam szczęście móc zaglądać częściej, ale nie wiem jak będzie za kilka miesięcy. No i już teraz bywa że przez 1-2 tygodnie w ogóle nie mogę zajrzeć. Poza tym nie mam zielonego pojęcia (ani też pojęcia w żadnym innym kolorze) jak działa forum, baza danych, php, itp., choć kiedyś trzeba się nauczyć. Jeśli nie ma wśród forumowiczów nikogo, kto miał już styczność z prowadzeniem forum, lub nikt się nie odważy przyjąć na siebie taką odpowiedzialność, to mogę się nieśmiało zgłosić. Choć nie ręczę za jakość usługi, mimo szczerych chęci.
A może jest miejsce dla dwóch asystentów? Np. jeden od Metra i drugi od pozostałej komunikacji, lub jeden od rzeczy merytorycznych a drugi od technicznych? Oczywiście musieliby współpracować ze sobą i z Piotrem w sprawach na pograniczu kompetencji, no i Piotr i tak byłby "Głównodowodzącym".
Piwoslaw
Donator
Donator

Re: Problem z PW

Postprzez shumila » Pt lut 06, 2015 2:02 pm

nie lubie styli, ale skoro nie dziłają jak należy to to zgłaszam :P
Usman
shumila
Obserwator
Obserwator

Powrót do Błędy