Komentarze

Jeśli znaleźliście jakiś błąd lub macie problem z moją stroną to przekaźcie to tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Komentarze

Postprzez zarembus » Cz paź 18, 2007 3:03 pm

Nie mogę dodawać komentarzy na stronie głównej.
Po przepisaniu kodu z obrazka daje dalej ale pojawia się komunikat aby przepisać kod z obrazka. Kod wpisuje dobrze. Prosił bym aby to zostało poprawione. Dziękuje.

PS. Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa. Podczas zakładania tego tematu U dołu mam takie opcje
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Powiadom mnie gdy ktoś odpowie
A zaraz pod tym mam taką ciekawą opcje:
Napisz temat jako: Normalny Przyklejony

I zastanawia mnie to czemu ja jako zwykły użytkownik mogę przykleić temat? Według mnie powinno być to zablokowane dla zwykłych użytkowników bo jak zacznie ktoś się tym bawić to może bałaganu trochę na forum zrobić.
No chyba że mam taką opcje za sprawą rangi Donatora.
zarembus
Donator
Donator

Postprzez Piotr » Cz paź 18, 2007 7:42 pm

Możesz mieć problem zprzeglądarką inni problemu z przpeisywaniem kodu nie mają. Niestety jest to zabepieczenie przed spamem. Kiedyś był z tym duży kłopot jakiś robot internetowy dodawał masowo komentarze z reklamami więc kod z obrazka musi być.

Pozdrawiam

PS. Przyklejanie tematu. Jak ktoś z tym przesadzi temat się "odkleji"
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez Piwoslaw » Cz paź 18, 2007 10:31 pm

Kiedyś też miałem problemy z przepisywaniem kodów. Okazało się, że trochę przesadziłem z zabezpieczeniami. Miałem wtedy zablokowane ciasteczka (cookies). Aby je odblokować (instrukcja dla FireFoxa 1.5, w języku angielskim): w pasku na górze wejdź do Edit -> Preferences -> Cookies i zaznacz "allow sites to set cookies".
Nie mam pewności, że to na pewno pomoże, ale można spróbować.

Co do tworzenia/przyklejania nowych tematów na szczęście na naszym forum to nie jest nadużywane, i niech tak pozostanie :)
Piwoslaw
Donator
Donator

Postprzez Piotr » Cz paź 18, 2007 11:39 pm

Tak jest ;)
Piotr
Administrator
Administrator

Powrót do Błędy