PW

Jeśli znaleźliście jakiś błąd lub macie problem z moją stroną to przekaźcie to tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

PW

Postprzez MeWa » Śr maja 07, 2003 3:38 pm

Prywatne wiadomości - Piotrze... Mam problem z PW: muszę kilkakrotnie klikać wstecz i ponownie wysyłać, zanim się wyśle wiadomość, bo się wyświetla strona niedostępna!! A czy Wy też macie takie problemy?
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Piotr » Śr maja 07, 2003 8:54 pm

Prosze o wyrozumiałość. Jak już ci mówiłem forum (nie strona metro.civ.pl) jest na bezpłatnym serwerze. Co objawia się własnie takimi blędami :? Niestety często się one zdarzają, jeżeli zubieram kasę na serwer dla forum bedzie działało jak metro.civ.pl :wink:
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez MeWa » Śr maja 07, 2003 10:18 pm

:) Nie szkodzi. W końcu są inne sposoby komunikacji niż PW.
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Venerable » Cz maja 08, 2003 1:31 pm

Piotr napisał(a):Prosze o wyrozumiałość. Jak już ci mówiłem forum (nie strona metro.civ.pl) jest na bezpłatnym serwerze. Co objawia się własnie takimi blędami :? Niestety często się one zdarzają, jeżeli zubieram kasę na serwer dla forum bedzie działało jak metro.civ.pl :wink:

A moze warto pomyslec o sposnorowaniu serwisu przez jakas firme hostingową? Myśle ze zTwoją stroną nie byłoby problemu. Np www.4me.pl
A co do kont z obsluga php, mysql polecam www.lycos.co.uk. Zdaje sie daja 50 mb na strone.
Venerable

Postprzez Piotr » Cz maja 08, 2003 4:17 pm

Venerable napisał(a):
Piotr napisał(a):Prosze o wyrozumiałość. Jak już ci mówiłem forum (nie strona metro.civ.pl) jest na bezpłatnym serwerze. Co objawia się własnie takimi blędami :? Niestety często się one zdarzają, jeżeli zubieram kasę na serwer dla forum bedzie działało jak metro.civ.pl :wink:

A moze warto pomyslec o sposnorowaniu serwisu przez jakas firme hostingową? Myśle ze zTwoją stroną nie byłoby problemu. Np www.4me.pl
A co do kont z obsluga php, mysql polecam www.lycos.co.uk. Zdaje sie daja 50 mb na strone.

Dzieki za strony, ale wolałbym mieć i strone i forum na jednym serwerze, więc raczej dołoże do już istniejącego mojego serwera na civ.pl i tam wrzuce forum. Kestia czasu i pieniędzy :wink:
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez MeWa » Pn maja 12, 2003 5:35 pm

:) Tylko czekać na zmiany... Ostatnio nawet wszystko sprawnie i szybko działa! :)
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Piotr » Pn maja 12, 2003 7:44 pm

MeWa napisał(a)::) Tylko czekać na zmiany... Ostatnio nawet wszystko sprawnie i szybko działa! :)

Nie zapeszaj, przy okazji wiem czemy się tak dużo tych PW wysyła jednorazowo, klikamy w przycisk wyślij 1 raz wtedy wysle nam jedna wiadomośc, jeżeli się zdenerwujemy i klikniemy z 5 razy w wyślij to wyśle 5 widomości :wink:
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez MeWa » Pn maja 12, 2003 9:03 pm

Aaacha! Bo często się wyświetlało Strona niedostępna i wtedy brałęm wstecz i wyślij jeszcze raz... I tak w kółko.
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Piotr » Pt maja 16, 2003 3:46 pm

Już na to nic nie poradzę że serwer nie odpowiada :evil: :wink:
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez MeWa » Pt maja 16, 2003 6:46 pm

A czy ja mówię, że to Twoja wina?
:wink:
MeWa