Pytanie

Jeżeli oprócz "naszego" Metra insteresujesz się kolejami podziemnymi w innych krajach i na innych kontynentach, zapraszam do dyskusji na tym forum.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Pytanie

Postprzez MeWa » Wt maja 20, 2003 9:52 pm

Piotrze, na stronie startowej wspomniałeś o kartach / kalendarzykach z okazji 100-lecia nowojorskiego metra. Czy wiesz, co przedstawiono na polskiej karcie, jakie stacje? A może masz taką kartę?
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Piotr » Śr maja 21, 2003 7:03 pm

Mam :) Postaram się niedługo zamieścić resztę tych "kart" w tym także z wizerunkiem warszawskiego metra.
Przy okazji, w temacie postu pisz bardziej precyzyjnie o co Ci w nim chodzi. Pytań masz bardzo duzo i dobrze :wink: Ale proponowałbym tematy które by odwzorowywałyby treść całej poruszanej rozmowy :)
I jeszcze jedno :wink: Nie ten dział, powinieneś raczej zamieścić to pytanie w dziale "metro na świecie". Tą kategorię którą wybrałeś dotyczy strony metro.civ.pl. Ale wiem że to przez omyłke więc cię nie ukarzę :twisted:
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez MeWa » Śr maja 21, 2003 8:35 pm

Przepraszam... :oops:
Obiecuję poprawę.
*
Tak na marginesie, mi się zdawało, że te kalendarzyki są do strony, a nie do metra na świecie:)
MeWa
Big Boss
Big Boss

Re: Pytanie

Postprzez Piotr » Cz maja 22, 2003 3:16 pm

MeWa napisał(a):Piotrze, na stronie startowej wspomniałeś o kartach / kalendarzykach z okazji 100-lecia nowojorskiego metra.

Tu sie jeszcze zgodzę że to dotyczy strony :)

MeWa napisał(a):Czy wiesz, co przedstawiono na polskiej karcie, jakie stacje? A może masz taką kartę?

Jeżeli pytanie by brzmiało "czy zamieścisz ta karte na stronie" To bym sie zgodził, rozumiesz :wink:
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez MeWa » N maja 25, 2003 11:14 pm

Może i masz rację - nie sprzeczajmy się... :)
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Piotr » Pn maja 26, 2003 7:28 pm

Pewnie (zalezy mi na takim uzytkowniku forum co ty, heh prawie jedynym :wink: ). Co do "plakietek" zamieszcę je w ten weekend. Będę miał wtedy trochę czasu od szkoły. Teraz urwanie głowy, oceny końcowe poprawki, ehhh :? Mało czasu, ale w weekend będzie po wszsytkim i strone troche uaktualnię :wink:
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez MeWa » Wt maja 27, 2003 11:52 pm

Czekam!
(może mi wreszcie kolega te zdjęcia zeskanuje...)
MeWa
Big Boss
Big Boss

Re: Pytanie

Postprzez magdalenamarysia » Pn mar 09, 2015 10:07 pm

Najniebezpieczniejsze metro. Wydaje mi się że w państwach byłego bloku sowieckiego jest kiepsko z zabezpieczeniami i trzeba się pilnować.
magdalenamarysia
Obserwator
Obserwator

Powrót do Świat