Metro- jekie tajemnice ukryte w nim są..

Jeżeli oprócz "naszego" Metra insteresujesz się kolejami podziemnymi w innych krajach i na innych kontynentach, zapraszam do dyskusji na tym forum.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Metro- jekie tajemnice ukryte w nim są..

Postprzez Cola » Pn mar 15, 2004 5:06 pm

Metro! Wszyscy z was piszą o pociągach, lub autobusach..rzeczywiście poto to forum tu jest, ale..czy ludzie mieszkający w metrze, błąkający się po nim narkomani i dziewczyny na sprzedaż, czy to was nie porusza czemu muszą chodzić i prosić o pieniądze na działki? Czemu dziewczyny muszą się sprzedawać by zjeść lub kupić sobie coś ciepłego? Prosze wypowiedzcie się co o tym sądzicie! 8)
Cola

Postprzez MeWa » Pn mar 15, 2004 5:57 pm

W Metrze Warszawskim nie spotkałem się z takim zjawiskiem - nie ma też ludzi mieszkających w metrze, bo stacje są zamykane na noc.
:( Błądzić jest rzeczą ludzką
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Piotr » Pn mar 15, 2004 6:44 pm

Co prawda jest sporo bezdomnych (choć nie jest ich taka ilośc aby każdy zauważył ich). Czasami można zobaczyc jakis mlodych ludzi grajacych na stacji centrum a wlasciwie w podziemnych korytarzach prowadzacych do stacji. Tak naprawde to zjawisko ktore chcesz poruszyc nie wystepuje w/na terenie Metra w stolicy :no: :oczko:
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez Gość » Pn mar 15, 2004 7:27 pm

a ja się spotkałam..i to bardzo dużo razy! samam nawet kiedyś chciałam wiać i spać po dworcach czy metrach! <Mam kumpele która zwiała z domu, i mieszka po dworcach...aż żal się robi.. :sad:
Gość

Postprzez Gość » Pn mar 15, 2004 7:58 pm

Narkomani w Warszawskim metrze..też mi coś! :_: :P
Gość

Postprzez aessar » Pn mar 15, 2004 8:03 pm

Obraza majestatu :D
aessar
Znawca
Znawca

Postprzez MeWa » Pn mar 15, 2004 10:26 pm

Piotr napisał(a):Co prawda jest sporo bezdomnych (choć nie jest ich taka ilośc aby każdy zauważył ich). Czasami można zobaczyc jakis mlodych ludzi grajacych na stacji centrum a wlasciwie w podziemnych korytarzach prowadzacych do stacji. Tak naprawde to zjawisko ktore chcesz poruszyc nie wystepuje w/na terenie Metra w stolicy :no: :oczko:

no i tak trudno kogokolwiek nazwać bezdomnym w metrze, bo stacje są na noc zamykane, a przejścia pod rondem przy stacji Centrum jednak jeszcze nie stacja :)
:( Błądzić jest rzeczą ludzką
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Gość » Wt mar 16, 2004 9:38 am

Tak! metro jest zamykane, na noc..a koło metra..?
Gość

Postprzez Piotr » Wt mar 16, 2004 4:33 pm

Anonymous napisał(a):Tak! metro jest zamykane, na noc..a koło metra..?

Tak samo mozna napisac o kazdej innej instytucji i powiedzieć że mozna tam spotkać narkomanów itp. Koło metra? Wiesz Pałan Kultury też jest koło metra :D
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez Gość » Śr mar 17, 2004 8:07 am

U mnie jset metro..małe ale jest. I szlaja się po nich wiele narkomanów, rano czy popołdniu na noc to nie wiem czy to zamykają bo nie jeżdże nim (przechodze w drodze do szkoły) ale wiem ilu już tam skończyło na DNIE! :eee:
Gość

Postprzez Boy » Śr mar 17, 2004 5:14 pm

Cola ty zawsze miłaś jakieś głupie pytania. I w metrze nie ma narkoman ów!

PS: ale ja i tak baardzo cię kocham..
Boy

Postprzez aessar » Śr mar 17, 2004 7:04 pm

Metro to jedno z (niewielu) bezpiecznych, czystych, fajnych miejsc w wawie :)
aessar
Znawca
Znawca

Postprzez diego » Śr mar 17, 2004 11:34 pm

masz racje, w 100-procentach!!! metro to najlepsze co sie warszawce trafilo w ostatnich kilkunastunlatach
Głowa do góry! Jutro będzie lepiej.
diego
Donator
Donator

Postprzez Piotr » Wt kwi 20, 2004 4:21 pm

diego napisał(a):masz racje, w 100-procentach!!! metro to najlepsze co sie warszawce trafilo w ostatnich kilkunastunlatach

A zarazem najbardziej wleczaca się inwestycja w stolicy :mur: Wracając do tematu, w metrze można góra spotkać na centrum kilku grajków i tyle. Choć wiecie ze na terenie stacji jest zakaz zebrania, grajstwa i innych takich. Defakto ludzie zbierajacy w metrze na Orkiestre Owsiaka tez lamia prawo zbierajac kase w metrze :niewolno:
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez aessar » Pn kwi 26, 2004 9:50 pm

Czasami na Kabatach w przejściu w kierunku Tesco ktoś gra... ale zawsze zostawia po sobie porządek, nie za głośno... ogólnie: pełna kultura.
aessar
Znawca
Znawca

Następna strona

Powrót do Świat