Badania lekarskie na maszynistę metra

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Re: Badania lekarskie na maszynistę metra

Postprzez irekr » Cz gru 03, 2009 11:11 am

Jedyna metoda to zgłosić się na rekrutację i otrzymać skierowanie na badania kwalifikacyjne. W zależności od wieku zakres badań jest nieco odmienny. Nie przechodziłem takich badań, ale zapewne są to typwe badania wg standardów kolejowych: oprócz standardowego rozpoznania i standardowych badań ogólnych (interna, diabetologia) wchodzi w grę badanie neurologiczne z laryngologicznym (równowaga, zaburzenia orientacji), oczywiście okulistyczne i to w formie (zapewne rozszerzonej - dwuoczne widzenie).
Przypuszczam, że jeżeli przechodziłeś bezproblemowo badania dla pilotów szybowcowych i nie masz ograniczeń wysokościowych to nie powinno być problemu...
Za każdym razem jednak jest to rozpatrywane indywidualne a wymagania są zawarte w specjalnych przepisach o dopuszczeniu do pracy na określonych (i szczególnych) stanowiskach.
irekr
Donator
Donator

Re: Badania lekarskie na maszynistę metra

Postprzez Red Qrwat » N gru 13, 2009 6:43 pm

Najpierw dobrze się zastanów czy warto... :stop:
Z każdym dniem mojego życia,
zwiększa się nieustannie liczba tych,
którzy mogą mnie pocałować w...
Red Qrwat
Nowicjusz
Nowicjusz