Zapomniana część lini??!!

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Zapomniana część lini??!!

Postprzez SbKuTbg » Pt sie 24, 2007 7:36 pm

Zapomniana czzęść linii??

Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta stołecznego Warszawy, część III linii metra od Stadionu do Dw. Zachodniego jest wciąż aktualna :shock: http://www.um.warszawa.pl/wydarzenia/studium/pliki/rysunki/rysunek%20nr%2018.pdf , a według metra Warszawskiego już nie. Studium to pochodzi z października 2006. Ze strony metra ten plan dawno znikł więc nie wiem :khem: kto tu ma racje.
KaŻdY bEzSeNs Ma SwÓj SeNs Bo BeZsEnSu NiE bYłO bY sEnSu :>
SbKuTbg
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez zarembus » Pt sie 24, 2007 10:29 pm

tutaj ma metro racje. Ten plan po prostu jest już stary i przydało by się zrobić nowy
zarembus
Donator
Donator

Postprzez SbKuTbg » So sie 25, 2007 6:10 am

tutaj ma metro racje. Ten plan po prostu jest już stary i przydało by się zrobić nowy

ale z oficjalnych planów metra znikła ta część 2 lata temu!!

Struktura funkcjonalno - przestrzenna http://www.um.warszawa.pl/wydarzenia/studium/pliki/mapas/14_7.png
Wszystkie informacje pochodzą z aktualnego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

P.S. Jak widzicie połączenie II linii i III linii?
Według mnie najlepsza byłaby stacja dwu-poziomowa.
KaŻdY bEzSeNs Ma SwÓj SeNs Bo BeZsEnSu NiE bYłO bY sEnSu :>
SbKuTbg
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez zarembus » So sie 25, 2007 10:24 am

hmm to jeżeli znikło to 2 lata temu to może oznacza ze miasto planuje zrobić ten odcinek w ciągu np. 20 lat. A metro na razie niema zamiaru sobie tym zaprzątać głowy i dopiero zacznie jak będą kończyć 2 linie. Taki mi się nasunął wniosek.

A ja uważam ze stacja powinna być dwu-poziomowa ale żeby były także tam specjalne zjazdy z 2 linii na 3 czy z 3 na 2. Tak aby np. niektóre kursy z centrum jechały na Pragę Pd. a niektóre na Pragę Pn.

Ale pewnie jak znam życie zrobią jednopoziomową albo dwu bez takich zjazdów...
zarembus
Donator
Donator

Powrót do O metrze