GRAFFITI W METRZE

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Postprzez MeWa » Cz sie 21, 2003 5:15 pm

Oni mówią o SOKistach. Nawet jeśli mówią o Służbie Ochrony Metra, to ja myślę, że takie zdarzenia nie miałyby miejsca w metrze. Trochę rozsądku!!
:( Błądzić jest rzeczą ludzką
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Lenin » Cz sie 21, 2003 8:22 pm

Przepraszam, moj blad - zle napisalem. Mialem na mysli sokiste nie somiste.
Tak dla długich składów 81.!
Lenin
Znawca
Znawca

Postprzez MeWa » Cz sie 21, 2003 9:37 pm

Jeszcze kwestia, czy oni nie byli przypadkiem kibicami, albo wandalami...
MeWa
Big Boss
Big Boss

graffiti

Postprzez dap » Śr sie 27, 2003 11:50 am

Kurw.. S.O.K-i (służba ochrony kolei) sami rozpoczeli wojne z grafiti. I dobrze na tym nie wychodza. Jak tak dalej pujdzie identyczna sytuacja bedzie w metrze. Co to kur.. jest zeby strzelac do graficiarzy !! w metrze bedzie tego wiecej nikt sobie z tym nie poradzi bo nie ma jak wytepic czegos co rosnie ciagle w SIŁE !! jezeli ochrona metra bedzie traktowac graficiarzy jak zwyklych przestepcow graficiarze zaczna sie stawac przestepcami!!! i beda brac na kopy ochrote metra tak jak oni robia z graficiarzami!! sprawa graffiti w gdansku to dobry przyklad!!!
dap

Graffiti

Postprzez RWone » Śr sie 27, 2003 12:06 pm

Dap ma racje, kto to kurw. widział żeby traktować graficiarzy jak przestępców,czasam się zastanawiam jacy ludzie są pier. niby po 20 pare lat a tacy debile
Tego nieda się wytempić niczym to musi być , musicie się z tym pogodzić.
Jak by ktoś pomyślał to by wiedział że to sztuka a nie rzaden wandalizm!!!!!
RWone

Postprzez MeWa » Śr sie 27, 2003 12:33 pm

Na każdej stacji jest komisariat policji - stacje są zamykane na noc i czyszczone, więc z metrem nie będzie tak łatwo. A czemu wy za wszelką cenę chcecie zamalować właśność publiczną? Zaden zamalowywany pociąg nie wyjedzie na trasę.
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Banan » Śr sie 27, 2003 2:12 pm

Zgadzam się.Ja nienawidzę pomazanego metra.W Niemczech dal graficiaży zarząd metra wydaje zgodę na zamalowanie stacji metra. Malowidła często przedstawiają ICE
Banan

Graffiti

Postprzez Dap_one » Śr sie 27, 2003 6:10 pm

a czy wy nie możecie zrozumieć że tego nic nie zatrzyma ani policja, sok, som, czy kurw. nawet wojsko to poprostu musi być ,wszędzie to jest, widocznie jeszcze mało o tym wiecie, co z tego że pomalowana jednostka nie wyjedzie nawet z zajezdni jak itak ludzie zobaczą tę twórczość na fotkach a pozatym można jeszcze ją pomalować na peronach, komisariat policji nic nieda -zrozumcie wreszcie że tego nieda sie wytępić z tym trzeba sie pogodzić , atam gdzie trudniej tam jest więcej chętnych,FUCK THE SYSTEM
Dap_one

Postprzez Gość » Śr sie 27, 2003 6:23 pm

Ja osobiście na stacji metra nie widziałem ani nie słyszałem aby grafficiarz zamalował metro. :eee:
Gość

Postprzez MeWa » Śr sie 27, 2003 9:17 pm

do zamalowania metra nie dojdzie. I nie pogodzę się, tak jak wiele innych osó. Metro Warszawskie wzmocni ochronę STP KABATY. Naprawdę nie wierzę, by do tego doszło!
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Lenin » Cz sie 28, 2003 10:09 pm

Pomalujcie sobie swoj pokoj, a nie publiczne pomieszczenia czy pojazdy.
Z reszta co tu duzo gadac - do metra sie nie dostaniecie, a nawet jesli, to wam sie nie uda uciec.
Lenin
Znawca
Znawca

Postprzez ???? » Pn wrz 08, 2003 1:09 pm

co tu duzo ukrywac...hehe
graffiti na metrze bylo i bedzie...a ochrona i tak nie pomorze....tral alal lala ;D w dupe som
????

Postprzez aessar » So wrz 13, 2003 9:54 pm

???? napisał(a):co tu duzo ukrywac...hehe
graffiti na metrze bylo i bedzie...a ochrona i tak nie pomorze....tral alal lala ;D w dupe som

Było? Gdzie niby, chłopcze? :] Chyba tylko jakieś nieudane tagi :]
aessar
Znawca
Znawca

Postprzez Lenin » N wrz 14, 2003 1:54 am

I to bardzo krotko - dwa lata dzien w dzien widzialem stacje metra od Pol do Kabat, a moi znajomi od Centrum - nigdzie ani razu nie uswiadczylismy nawet taga.
Z reszta ponawiam swoj apel - pomalujcie sobie sciany w pokoju a nie publiczna wlasnosc...
Lenin
Znawca
Znawca

Postprzez MeWa » N wrz 14, 2003 4:25 pm

ja widziałem nie do końca zmazany znaczek na ławce na Politechnice, ale dyżurny przechodząc zwrócił na to uwagę i następnego dnia nie było już żadnego śladu!!
MeWa
Big Boss
Big Boss

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O metrze