Bezmyślność Pasażerów

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Postprzez aessar » Wt mar 27, 2007 1:00 am

Piwoslaw napisał(a):A mnie denerwuje jeszcze jedno: podjeżdża pociąg i ludzie na peronie chcący wsiąść kłębią się na wprost drzwi uniemożliwiając wysiadanie. [...]

Ta... mam tą przyjemność wsiadać na stacji krańcowej (A1), ale i tą nieprzyjemność wysiadać na stacji, na której większość ładuje się do składu. Z moich obserwacji wynika, że najbardziej wpychalscy są starsi panowie (niektórym paniom tez niczego nie brakuje).
Po kwartale wrzeszczenie "Sorry, wysiadam" skończyłem z grzecznością i teraz jak ktoś się znajduje na mojej drodze to wysiada razem ze mną i nie ma zlituj.
Tak, jak kiedyś przeprowadzano kampanię "trzymaj się prawej strony", tak powinna teraz być "daj wysiąść innym" :mrgreen:
aessar
Znawca
Znawca

Postprzez Marduk » Wt mar 27, 2007 7:31 pm

Trochę nie ładnie dolby :D Ale ja też tak robię, mając słuchaweczki na uszach by ne słyszeć: "Panie no nie pchaj się" albo "Może pani się nie pchać" A to ostatnie dlatego że mam długie włosy... :D
Marduk
Znawca
Znawca

Postprzez aessar » Wt mar 27, 2007 9:18 pm

Mroczne brzmienie, czy wręcz przeciwnie? :P

No cóż, jak nie po dobroci, to siłą. Inaczej się nie da :mrgreen:
aessar
Znawca
Znawca

Postprzez Marduk » Śr mar 28, 2007 9:46 pm

Czy takie mroczne to nie powiem :P Czasem siłą więcej załatwisz /w tym wypadku/ :D
Marduk
Znawca
Znawca

Poprzednia strona

Powrót do O metrze