Co sie stało dziś w metrze?

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Co sie stało dziś w metrze?

Postprzez Bam » Cz lut 02, 2006 4:14 pm

Mam pytanie dzis jak zwykle po lekcjach ide sobie do metra (stacja Politechnika) wchodze na hale i patrtze a tu z 300 ludzi stoii i policjanci i ogolnie balagan. Jeden z policjantow poinformowal ze cos sie stalo na wilanowskiej i to wlasnie sparalizowalo metro. Moze ktos wyjaśnic co sie stalo na wilanowskiej tak okolo 12.30 ??

z gory dzieki
Bam
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Filip » Cz lut 02, 2006 4:49 pm

Ja byłem wtedy na Wilanowskiej. Był wypadek. Policja i pogotowie. Były tłumy gapiów. Reanimowano jakiegoś mężczyznę w wieku około 25 lat. W końcu wzięli go na nosze i zanieśli do ambulansu. Miał zakrwawioną twarz. Nic więcej nie wiem, ale wyglądało to poważnie i metro przez jakiś czas nie jeździło.
Filip
Obserwator
Obserwator

Postprzez mackofff » Cz lut 02, 2006 4:52 pm

My wracaliśmy z klasą z łyżew z Imielina to było gdzieś 12:15 jedziemy i na stokłosach kazali opuścić pociąg. Maszynista zmienił kabinę i ppjechał w kierunku Kabat.
mackofff
Obserwator
Obserwator

Postprzez lady-hippica » Cz lut 02, 2006 6:26 pm

Ponoć ktoś chciał skoczyć.
JA sobie podrozowalam metrem od wilsona do konca trasy i z powrotem bo nie mialam co robic no i dojechal tylko od politechniki :khem:
Koniomaniaczka i Metromaniaczka
lady-hippica
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez poul44 » Cz lut 02, 2006 9:04 pm

ja wysiadlem jakos po 13 na wilanowskiej jak zawsze i tam pelno krwi i jakas torba lezala. zrobilem komorka pare fotek, chyba jako jedyny bo widzialem jak policja zakazuje ale mnie nie widzieli chyba. straszne to bylo....
poul44
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Bam » Cz lut 02, 2006 9:09 pm

Jak mozesz daj linka do chociaz jednej fotki plx. Mój kolega byl na wilanowskiej to powiedzial ze sie duuuuzo dzialo.
Bam
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Paulie » Cz lut 02, 2006 10:24 pm

nom ja bylam po 13 na wilanowskiej i facet z metra tam sprzatal i ten mop byl caly we krwi ;/ zadnego ciala nie bylo same resztki krwi i jakis damski szalik lezal tez we krwi. nic wiecej nie wiem.. ale wiem ,ze trase ktora pokonuje 12 min.... dzis to bylo 2 godz ;( dobrze ,ze takiego mrozu nie gbylo.... ufff
Pauluś
Paulie
Nowicjusz
Nowicjusz

byłem na wilanowskiej

Postprzez olek » Cz lut 02, 2006 10:32 pm

przyszedłem ok 12:35 i zobaczyłem masę ludzi odgrodzonych od stojacego w połowie peronu pociągu. Z pomiędzy 2 i 3 wagony po pewnej chwili gdy przyjechało pogotowie wyciagnięto młodą dziewczynę (mogła mieć ok 25 lat) Była pokrwawiona na twarzyi nieprzytomna ale żyła, jak się później dowiedziałem słysząc rozmowę policjantów. Nie wiem natomiast jak do tego doszła czy się rzuciła czy z jakiegoś powodu wpadła miedzy wagony.
olek
Obserwator
Obserwator

Postprzez poul44 » Cz lut 02, 2006 10:37 pm

foty moge wyslac na maila bo nie zamieszczam ich w necie bo mi sie nie chce;p
poul44
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez olek » Cz lut 02, 2006 11:02 pm

ja też bym poprosił: watkins@wp.pl
olek
Obserwator
Obserwator

Postprzez poul44 » Cz lut 02, 2006 11:18 pm

juz wam wysylam, slaba jakosc bo z komorki. prosze o komantarze;p
poul44
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez poul44 » Cz lut 02, 2006 11:36 pm

oczywisice wszyscy rozczarowani teraz tymi fotami.....
poul44
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez poul44 » Pt lut 03, 2006 12:44 am

wysle wam fotki pod warunkiem ze cos napiszecie o nich, chociazby ze do dupy sa;p
poul44
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Agata » Pt lut 03, 2006 10:08 am

Wspaniale... po prostu pięknie! Dziewczyna wpadła pod pociąg, wydarzyła się tragedia a was obchodzą tylko fotki z miejsca zdarzenia. Oto czym jest ludzka wrażliwość! I jeszcze autor fotek dramatycznie domaga sie komentarza. Ja moge to skomentować, proszę bardzo. To jest po prostu chamstwo, brak wyczucia, taktu i wrażliwości! Gdyby to ktoś z twoich bliskich chłopcze był ofiarą tej tragedii to też bys ochoczo robił foty i rozsyłał w internecie domagając sie komentarza? Pewnie jeszcze miałbys szanse robic foteczki w szpitalu, w czasie reanimacji... Wzbudziłbys podziw i szacunek swoich koleżków. WSTYD!

Nikogo juz nie interesuje czy dziewczyna przeżyła. Interesują was tylko foty przedstawiające jej krew. Zastanówcie sie nad sobą troche, bo naprawdę przez was wyadaje mi sie, że żyję w Polaczkowie, a nie w Polsce. :mur:

Odrobina refleksji byłąby czymś bardziej na miejscu niż wydzieranie sobie fotek z miejsca tragedii i robienie z tego taniej sensacji. Gratuluje poziomu... :mur:
Agata
Obserwator
Obserwator

Postprzez natka » Pt lut 03, 2006 11:30 am

Ja również jestem w szoku po przeczytaniu tego wątku... Ludzie, opamiętajcie się! Czy dla Was nie ma już żadnych wartości?! Do osoby rozsyłającej zdjęcia nie mam słów... "wysle wam fotki pod warunkiem ze cos napiszecie o nich, chociazby ze do dupy sa;p" - czy Ty choć przez moment zastanowiłeś się, co piszesz???!!! Wstyd mi, że żyję na takim świecie... Na świecie, w którym żądza sensacji jest o wiele większa niż wrażliwość i współczucie. Rozsyłajcie dalej zdjęcia i podniecajcie się ludzką tragedią, powodzenia.....
natka
Obserwator
Obserwator

Następna strona

Powrót do O metrze