Co sie stało dziś w metrze?

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Postprzez MaDzik » Pt lut 03, 2006 11:43 am

A ja, w odróżnieniu od dwóch poprzednich osób w szoku nie jestem!!! O przesłanie fotek nie proszę bo to dla mnie nieważne. Niema co się bulwersować, że ludzie się interesują co się stało. Różne informacje już w tej sprawie czytałem, włącznie z tą, że to samobójstwo miało być, czy też, że dziewczynie komórka wpadła i po nią poszła. Jeśli by się pojawiła jakaś jasna wypowiedź co było przyczyną wypadku wątek by automatycznie zamilkł, a tak są różne spekulacje. Inną sprawą jest to, że bez sensu jest oglądać fotki z plamą krwi na podłodze!

Pozdrawiam
MaDzik
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez natka » Pt lut 03, 2006 12:02 pm

MaDzik, ja nawet nie jestem zniesmaczona tym, że ktoś chce te zdjęcia oglądać (choć tego nie rozumiem), ale sposobem, w jaki się o nich mówi. "komentujcie, chociażby że są do dupy"? Dla mnie to jest żenujące i niesmaczne...
natka
Obserwator
Obserwator

Postprzez Paulie » Pt lut 03, 2006 12:59 pm

to ja tez poprosze :P pikus-15@o2.pl hihih :)
Moj kolega tez ma na komie ale tylko jedna mu sie zapisala ;/i to slaba ;/
Pauluś
Paulie
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Agata » Pt lut 03, 2006 2:59 pm

guardian... tak jak napisała Natka, najbardziej bulwersujący jest sposób w jaki ta osoba rozsyła zdjecia i jeszcze oczekuje jakis komentarzy, jakby to było dzieło sztuki co najmniej. A co tam można komentować na tych zdjeciach? "Oooo jaka fajna plama krwi" albo "No... niezła jakość zdjecia"? To po prostu obrzydliwe. Zrobił sobie tanią sensacje kosztem czyjejś tragedii. Naprawde żal dupe ściska, że tacy ludzie chodzą po ziemi.

W mediach powinni dac choćby krótka wzmianke o tym wydarzeniu, tymczasem rzeczywiscie nigdzie nie było informacji co sie stało z tą dziewczyną. Są tylko same spekulacje na ten temat. Mam wrażenie, że informacja w radio jaką słyszałam służyła tylko temu, by poinformować ludzi o problemach komunikacyjnych.

Ja natomiast zastanawiam sie czy ta dziewczyna żyje, czy ja uratowali i tak naprawde dlaczego znalazła sie pod kołami pociagu... :sad:
Agata
Obserwator
Obserwator

Postprzez Agata » Pt lut 03, 2006 3:05 pm

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3145562.html -> tu jest nieco info

I na forum warszawskim na gazecie jest o tym wątek. Podobno ta kobieta jednak nie przeżyła :(

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 70&v=2&s=0
Agata
Obserwator
Obserwator

Postprzez Bam » Pt lut 03, 2006 4:48 pm

Ja tylko chcialem zobaczyc te tlumy gapiow. Bo podobno o tym wiele sie mowilo i nie "podniecaja mnie zdjęcia jakis wielkich tragedii" .

Kometnatrz fotek zostawie dla siebie - grabaspolka@o2.pl

z gory dzieki
Bam
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Bam » Pt lut 03, 2006 5:23 pm

Dobra skonczmy temat fotek juz, OK?

Bo to staje sie z deka nudne.
Bam
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez chruscik » Pt lut 03, 2006 5:42 pm

heh forum sie rozwija ;) oj kucicie sie ... a to nie sensu... babka miala jakis powod wybrala najgorsza drige czyli samobojstwo... sa czasem tacy...
Obrazek
"Podwojny wiotki, prawie jak murzynski"
"Podwojny wiotki, prawie jak murzynski"

Linie obsluguje
R-11 Kleszczowa
chruscik
Znawca
Znawca

Postprzez Paulie » Pt lut 03, 2006 5:46 pm

STOKROTKA - kilka minut ???? a 2 godziny to nie laska ? w porownaniu dop 12 min... no...faktycznie kilka min...

owszem istnieja inne srodki komunikacji tylko chcialam cie uswiadomic ,ze na rpzystankach stalo ponad 100 osob a autobusy przyjezdzaly zapakowane tak ,ze nikt nie mogl wejsc.... z busie , ktorym jechalam malo co nie zadeptali chlopczyka , ktory byl z babcia... dochodzilo do rekoczynow... to wiesz.... sama nie wiesz co piszesz... z tramwajem jechalam od wilanowskiej do walbrzyskiej i bylo malo osob ale w busach masakra i na przystankach rowniez...
Pauluś
Paulie
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Bam » Pt lut 03, 2006 6:04 pm

Mozna to określic ze przez jedną GLUPIĄ (tz. niemądra,nieodpowiedzialną) osobe musiało dojść do sparalizowania miasta na jakis czas.
Bam
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez natka » Pt lut 03, 2006 10:53 pm

Bam, a może raczej zdesperowaną, załamaną? Najłatwiej osądzać ludzi i określać ich mianem "głupich"...
natka
Obserwator
Obserwator

Postprzez poul44 » So lut 04, 2006 12:38 am

boze ludzie!! nie rozsylam fotek ciala ani jakiejs masakry czy horroru tylko tlumu jaki byl na polowie peronu wilanowsiej, bo drugi byl odgrodzony. no ale najlatwiej zobaczyc ze ktos fotki rozsyla - to oczywiscie musi znaczyc ze to bezduszny cham zerujacy na sensacji. a to ze bym robil zdjecia na reaminacji to juz cholerna przesada, za duzo sie takich rzeczy naogladalem w zyciu zeby cos takiego robic. ale dziekuje ze komentarze tych co fotek nie widzieli, bo oni przeciez są CZYSCI I NIESPLAMIENI;/

wam tez radze sie zastanowic zanim cos napiszecie bo takie sranie bez znajomosci tematu tylko zasmieca forum. pozdro
poul44
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez poul44 » So lut 04, 2006 12:40 am

jeszcze jeden powod, w bardzo malej czesci mediow jest o tym wzmianaka, nawet w metropolu zdania nie ma ani nic wiec myslalem ze kogos bedzie to interesowalo. ale oczywscie chec zjechania kogos kto robi cos w bodrej wierze okazala sie silniejsza.... wspolczuje....
poul44
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do O metrze