dlaczego zawsze u maszynisty są zgaszone światła

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Postprzez xxl » Pn paź 09, 2006 10:28 pm

PearlEden napisał(a):Powinies dostac warne za obraze innych. Nie dostosowujesz sie do regulaminow ogolnych forach, nie szanujesz innych. Nie powinnies wogule wyrazac opinie innych w krytykujacy sposob, bo ta sprawa to moja sprawa.

A mianowicie za co mam dostać ostrzeżenie ??? Akurat w regulaminie nie ma słowa o tym że nie mogę krytykować postów innych zwłaszcza kiedy ktoś pisze takie głupoty
Nie zwracaj mi proszę uwagi jak mam zachowywać się na forum.
Akurat ja przestrzegam netykiety,jeżeli Ty nie rozumiesz idei forum dyskusyjnego,cóz to Twój problem [/url]
xxl
Znawca
Znawca

Postprzez PearlEden » Wt paź 10, 2006 4:27 pm

Dlaciebie to glupoty bo tak myslisz. Mysl co chcesz. Chyba zapomniales o tym jak rejestrowales ze byla taka zasada zeby nie szkodzic uzytkownikow. Jak ci sie to niepodoba to niepisz! Ignoruj poprostu.

Jesli uwazasz ze te forum faktycznie nie ma zasad, to z przykroscia powiem ze widac ze wlasnie w tym forum sa balagany, latwo wtracic jest w klotnie itd. Sama jestem uzytkownikiem wielu innych forum i moderatorem- normalnie sa zasady i porzadek. Poza tym zauwzylam ze tu jest duzo offtopow, np. w temacie erotyczne metro i zaraz wszyscy pisza juz o komorce. Wlasnie ta rozmowa to jest offtop, ciagle sie upieracie, a ja musze sie usprawiedliwiac. Teraz czas by moder skasowal te offtopowa rozmowe.
PearlEden
Początkujący
Początkujący

Postprzez MeWa » Wt paź 10, 2006 8:23 pm

mogę skasować większść Twoich postów, bo większość kwalifikuje się jako off-topic.
:( Błądzić jest rzeczą ludzką
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Skygon » Wt paź 10, 2006 8:34 pm

Słuchajcie,

Znam PearlEden, to co ona mówi jest to prawda.
Zarejestrowałam się bo, widzę że ta rozmowa jest bez sensu. Dlaczego? Bo się czepiacie do tego co mówi Pearl- ogólnie to świadczy brak szacunku do innych. Zgadzam sie z tym ostatnim postem co powiedziała Pearl.
Przede wszystkim powiem tak, jak postąpił administrator MeWa.
Jesteś adminem tego forum, śledzilam inne posty Pearla, to ty najwięcej atakowałeś ją. To widać że naprawde to forum nie ma zasad. Gdyby na miejscu admina był ktoś inny, zwykły użytkownik, to rozumiem krytykę, ale administrator??

Nie jestem tu po to bronić Pearla, tylko powiedzieć prawde co się dzieje na forum!
Skygon
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez xxl » Wt paź 10, 2006 9:08 pm

A jak według Ciebie ma zareagować moderator forum oraz każdy jego trzeżwo myślący użytkownik,po publicznych wyznaniach o łamaniu prawa.przez jedną z forumowiczek
Podejrzewam że większosć sympatyków metra miałaby ochotę przejechać się w kabinie maszynisty,czy zwiedzić tory odstawcze,ale
ze względu na to że są prawdziwymi miłosnikami metra,nigdy tego nie zrobią.Wykorzystają za to w pełni legalne sposoby aby zwiedzić metro od "kuchni"
Natomiast jedna z forumowiczek z premedytacja łamie prawo i doskonale zdając sobie z tego prawo,dalej brnie w najlepsze. Potem jest oburzona że ktoś śmie zwracać jej uwagę
A takie zachowania trzeba piętnować,dorastająca panienka wraz z przyjaciółmi bawi się we włamywanie do kabiny maszynisty,po zwróceniu uwagi zaczyna się histeria Bo śmieliśmy zwrócić jej uwagę [/url]
xxl
Znawca
Znawca

Postprzez Skygon » Wt paź 10, 2006 9:58 pm

Spokojnie, nie podnoś się strasznie.
Znam ją, jestem rzeczniczką. Ona nie łamie praw by tylko się zabawic.
Ta grupa wykonuje robotę, pomimo najpierw ze względu pierwszego wrażenia robi w sposób nielegalny- oto chodzi, by sprawdzic reakcje ludzi i Metra Warszawskiego.
Chyba może słyszeliscie o lotnisku Okęciu, że np. reporterzy wchodzą nielegalnie na płyty lotniska? By powiadomić że każdy może wejść, że to oznacza słabego zabezpieczenia. Ona i jej grupa osobiście to zrobiły- jest to właśnie fakt. Coś podobnego jest z metrem.

Po drugie, do Pearla: troche za dużo zdradziłaś...

Po trzecie: zauważyłam że może jesteś zazdrosny..
Skygon
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez xxl » Wt paź 10, 2006 10:34 pm

Ależ oczywiscie że wcale nie jest to zabawa w wykonaniu nastolatek,ależ skąd,przeciież jest to przyjętym zwyczajem że nastolatki włamują się do kabin maszynistów w metrze
Nie nabiorę się na wasze żałosne wyjaśnienia
Owszem reporterzy wchodzą na płytę lotniska ale potem jest artykuł w prasie, w którym pokazane są słabe punkty ochrony
A jakie są efekty waszej rzekomej akcji misji czy jak to zwał Oprócz waszej żałosnej zabawy nikt o tym nie słyszał.
No chyba że wśród czytelniczek Brawo Girl robicie furorę opowiadając o waszych misjach, akcjach.Już widzę to łaaaaał
I tak na koniec.Może nie jestem zazdrosny bo niby o co mam być ????
xxl
Znawca
Znawca

Postprzez Skygon » Wt paź 10, 2006 10:47 pm

Nieopublikowane, bo to dopiero się zaczyna. To zajmie góra 2 lata. To żaden biznes

Drogi użytkowniku, niepisz do mnie "wasze" bo ja nie biore udziału w tym, nie jestem wykonawcą. Nie mam wiele wsólnego z tym. Poprostu znam się na tym i znam te przypadki. Rozumiem że dla ciebie to takie niewiarygodne. A i jeżeli chodzi o zazdrość to chyba też byś chciał wejść do kabiny, niewiem, czy co, albo dla ciebie to takie niewiarygodne i coś masz do "słabej płci". No może są tacy mężczyzni że chcą poczuć sie odważniejsi niż kobiety, czy coś tam w rodzaju.
Skygon
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez PearlEden » Wt paź 10, 2006 10:52 pm

xxl napisał(a):No chyba że wśród czytelniczek Brawo Girl robicie furorę opowiadając o waszych misjach, akcjach

Kurde! NIENAWIDZE BRAWO i TAKICH PODOBNYCH IDIOTYCZNYCH GAZET!!!!
Po za tym mi nie mow co lubie a co nielubie!

Jesli niewiesz co robimy, to NIE PISZ!

Jesli mi nie wierzysz to powinies posluchac Skygon bo to dojrzala i madra osoba.
PearlEden
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do O metrze