dlaczego zawsze u maszynisty są zgaszone światła

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Postprzez PearlEden » Cz paź 05, 2006 5:23 pm

A co w tym zabawnego? Myslales ze dziwczyny to tchorze? :oczko:
PearlEden
Początkujący
Początkujący

Postprzez Red Qrwat » Cz paź 05, 2006 6:24 pm

Pearl jeżeli jedynym wyznacznikiem Twojej kobiecości czy jakąś formą demonstracji "siły i odwagi" jest wejście do kabiny to współczuje...
A o ile w co szczerze wątpie Twoje przygody w metrze są prawdziwe to myśle że masz świadomośc, że tego typu zabawy są karalne, a wtagnięcie do kabiny może się skończyć nawet oglądaniem świata przez kratki lub w najlepszym razie odpowiednim uszczupleniem zasobów kieszeni...
Więc baw się dalej i realzuj swoje "misje" cokolwiek by to miało znaczyć...
Z każdym dniem mojego życia,
zwiększa się nieustannie liczba tych,
którzy mogą mnie pocałować w...
Red Qrwat
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez PearlEden » Cz paź 05, 2006 7:15 pm

Przyznaje ci ze dobrze mowisz, poza tym ponad rok to robimy i nic sie nie stalo, nawet jesli ochrona to zauwazyl, mamy dowod i wytlumaczenia i po sprawie. Do tej misji, jest jedno najwazniejsze- poprostu trzeba myslec. To sie wzielo od prostej "zabawy" (by sprawdzic odwage) pojechac za Kabaty. Najpierw oczywiscie pytalysmy ochrone i policje, udawalysmy niewinne dziewczynki ze co sie stanie jak pojedziemy za kabaty. A on powiedzial "nic sie niestanie". No i zrobilysmy to i rzeczywiscie nic sie niestalo...
PearlEden
Początkujący
Początkujący

Postprzez MeWa » Pt paź 06, 2006 12:23 pm

Ostatnio, gdy do kabiny w drugim wagonie tramwaju wtargnęły osoby, to motorniczy zawiadomił policję. Sprawcom tym został postawiony zarzut możliwości spowodowania wypadku i katastrofy w ruchu lądowym.
:( Błądzić jest rzeczą ludzką
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez PearlEden » So paź 07, 2006 10:58 am

Metro to nie tramwaj. I tak nic nie zrobisz, bedac w kabinie.
PearlEden
Początkujący
Początkujący

Postprzez MeWa » So paź 07, 2006 4:59 pm

nie zmienia to faktu, że tam być nie powinnaś. Zawsze można coś zepsuć.
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez PearlEden » N paź 08, 2006 2:38 pm

Ja nie jestem poto zeby psuc:/ bo tam ta sytuacja z tramwajem to byl zwykly akt wandalizmu
PearlEden
Początkujący
Początkujący

Postprzez MeWa » N paź 08, 2006 7:52 pm

Nie zmienia to faktu, że nie powinnaś tam być.
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez PearlEden » N paź 08, 2006 8:30 pm

W porzadku uparciuchu;P
PearlEden
Początkujący
Początkujący

Postprzez xxl » N paź 08, 2006 9:20 pm

PearlEden napisał(a):Ja nie jestem poto zeby psuc:/ bo tam ta sytuacja z tramwajem to byl zwykly akt wandalizmu

A otwarcie drzwi do kabiny maszynisty to zwykłe włamanie
xxl
Znawca
Znawca

Postprzez PearlEden » N paź 08, 2006 9:46 pm

Ja to sie nie wlamuje specjalnie. Juz nie czepiajcie drobiazgow, jak nie wiecie. Poza tym "wlamac" to bardziej uzywa sie narzedzi do wlamywania. A klucze to swieta rzecz.
PearlEden
Początkujący
Początkujący

Postprzez MeWa » Pn paź 09, 2006 12:40 am

to jest włamanie, wchodzisz tam jako osba nieupoważniona. Tak jakbym wszedł do Twojego domu i tłumaczył, że to nie włamanie, bo drzwi były otwarte. Dziewczyno zastanów się czasem, zamiast wypisywać głupoty...
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez xxl » Pn paź 09, 2006 11:46 am

PearlEden napisał(a):Ja to sie nie wlamuje specjalnie. Juz nie czepiajcie drobiazgow, jak nie wiecie. Poza tym "wlamac" to bardziej uzywa sie narzedzi do wlamywania. A klucze to swieta rzecz.

Piszesz takie głupoty,jak nierozgarnięta umysłowo nastolatka.Baw się w ten sposób dalej,wchodż sobie do kabiny maszynisty,jeżdzij w odstawcze.Tylko nie miej pretensji do nikogo jak niedługo będziesz miec poważne problemy.Tobie się wydaje że doskonale się bawisz a niestety jesteś już w takim wieku że za głupotę się odpowiada
xxl
Znawca
Znawca

Postprzez PearlEden » Pn paź 09, 2006 2:55 pm

Powinies dostac warne za obraze innych. Nie dostosowujesz sie do regulaminow ogolnych forach, nie szanujesz innych. Nie powinnies wogule wyrazac opinie innych w krytykujacy sposob, bo ta sprawa to moja sprawa.
PearlEden
Początkujący
Początkujący

Postprzez Red Qrwat » Pn paź 09, 2006 10:03 pm

xxl napisał(a):
PearlEden napisał(a):Ja to sie nie wlamuje specjalnie. Juz nie czepiajcie drobiazgow, jak nie wiecie. Poza tym "wlamac" to bardziej uzywa sie narzedzi do wlamywania. A klucze to swieta rzecz.

Piszesz takie głupoty,jak nierozgarnięta umysłowo nastolatka.Baw się w ten sposób dalej,wchodż sobie do kabiny maszynisty,jeżdzij w odstawcze.Tylko nie miej pretensji do nikogo jak niedługo będziesz miec poważne problemy.Tobie się wydaje że doskonale się bawisz a niestety jesteś już w takim wieku że za głupotę się odpowiada

popieram w 100% wypowiedź xxl a jeżeli Ty Pearl chce swoimi ściemami zaistnieć i się dowartościować to wiedz, że osiągasz skutek odwrotny do zamierzonego. No ale taki los nastolatek z BRAVO Girl w rękach...
Fantazje i chore pomysły, zyczę Ci jedynie abyś w porę się otrząsnęła zanim narobisz sobie kłopotów lub zrobisz z siebie pośmiewisko...
Ponieważ wcześniej czy później tak to się skończy...
Z każdym dniem mojego życia,
zwiększa się nieustannie liczba tych,
którzy mogą mnie pocałować w...
Red Qrwat
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O metrze