Bosso View Express

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Bosso View Express

Postprzez Venerable » Śr kwi 23, 2003 10:57 am

Zapraszam na strony poświecone tej fantastycznej grze.!

http://mackoy.cool.ne.jp/
www.bve2.prv.pl
www.admineu07.prv.pl
www.bve-routes.com

To co najwazniejsze to ze po sciagnieciu odpowiednich tras i wagonow mozna np posmigac takim taborem Metra w Londynie. :)

Duzy realizm! Swietna grywalnosc.
Venerable

Postprzez Piotr » Śr kwi 23, 2003 10:27 pm

Kiedyś miałem sobie nawet to zainstalować. Podobno jest nawet kreator plansz, więc może przy odrobinie wolnego czasu, mozna by było zrobic trasę pierwszej lini naszego metra :roll: . A jak sie uda to pokusić się o wszsytkie trzy linie :twisted: Trzeba się wziąść za projekt :wink:
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez Venerable » Cz kwi 24, 2003 8:20 pm

Instaluj! Gra jest niesamowita a edytor do tras wyszedł kilka dni temu, wiec przy odrobinie pracy.... :)
Venerable

Postprzez Piotr » Cz kwi 24, 2003 10:00 pm

Zinstalowałem i staram się coś zrobić. Przy okazji chciałbym wspomnieć o paru innych grach traktujących o koleji i tym podobnych tematach. Są to gry niestety niedarmowe, i trzeba za nie zapłącić, ale są warte swojej ceny, ponieważ każdą z nich przetestowałem :wink: O to i one:

Trainz
Bardzo udany symulator koleji. Wiele rodzaji pociągów. Scenerie w których sobie jeździmy sa naprawde miłe dla oka. Gra naprawdę godna uwagi, zwłaszcza że jest naprawdę bardzo dobra i cena za nią nie jest wygórowana, ponieważ wynosi niecałe 50 zł :)

Wymaganai sprzetowe:
P II 400 MHz, 64 MB Ram, WIN 95/98/XP

Train Simulator
Gra od microsoftu, napewno ciut gorsza od Trainz. Mimo tego, bardzo ładnie odwzorowano w tej grze kabinę maszynisty, pociągi (niestety bez pasażerów), można wagony w czasie jazdy oglądać z różnych ujeć kamery, od zewnątrz jak i w środku. Bardzo realistyczna grafika! Lecz niestety cena jest niezbyt zachęcająca, oscyluje w granicach 150 zł :?

Wymagania sprzętowe:
P II 300 MHz, 64 MB Ram, WIN 95/98/XP

Obie gry polecam, mimo iz nie sa darmowe i udostępnione w sieci (pomijam warezy i inne códa techniki :wink: ).
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez gość » Cz maja 01, 2003 9:27 pm

Próbowałem ściągnąć tą grę podaną w pierwszym poście, ale nie mogłem jej odtworzyć, bo trzeba ściągnąć ogólny jakiś tam plik. Czy ktoś mi powie, co trzeba mieć, ay w 100% działało (wraz z podaniem adresów?)
gość

Postprzez Venerable » Pt maja 02, 2003 3:25 pm

Na polskich stronach sa zdaje sie dokładne opisy jak to zrobic:

Zobacz tu: www.admineu07.prv.pl

---
A skoro jestesmy juz ptrzy symulatorach to klikajcie na www.eu07.prv.pl
Poki co mozna jezdzic Eu07 , Et 22, Et 41
Venerable

Postprzez Banan » Pn cze 30, 2003 12:24 pm

Ja ściągnąłem sobię tą grę i strasznie trudno się instaluje dodatki :sad: Z każdej strony ściągam pociąg , trasy objekty a jak juz przyjdzie co do czego to nie ma Tylko mogę jeździć na Uchibo-startowy pociąg

Ten post poniżej jest mój tylko że zapomniałem sie zalogować
Ostatnio edytowano So lip 05, 2003 10:09 am przez Banan, łącznie edytowano 1 raz
Banan

Postprzez Gość » So lip 05, 2003 10:06 am

HA :brawo: :D Nareszcie mi się udało coś dodać. Najfajniejszą którą znalazłem jest chyba Piccadilly Line z Londynu Realistyczne dźwięki stacje też :oczko: aż godzinę trzeba grac żeby całą trasę przejechać .Super gra można też nasze Metro tak zrobić :khem: u nas to się by 23 minuty jechało w porównaniu do Londynu.
Gość

Postprzez MeWa » Wt lip 08, 2003 7:06 pm

"Please mind the gap. This is Holborn. Change here for the Central line. The next station is Russel Square. Please stand clear of the closing doors!" Ach... Dobre stare czasy mi się przypomniały, pamiętam też, jak byłem mały i dyżurny stacji pozowlił mi się bawić komunikatami na stacji Oxford Circus... Muszę ściągnąć...
:( Błądzić jest rzeczą ludzką
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Banan » Wt lip 08, 2003 8:40 pm

No nareszcie zmądrzałem :eek: mam już 30 tras. Ale ta super gra zajmuje trochę <u mnie już 700 mb> :D No najlepsza jest oczywiście Piccadilly Line realistyka odgłosy tylko download na niektórych stronach jest trochę pokićkany.
Banan

Postprzez Banan » Cz lip 10, 2003 12:30 pm

ObrazekTo kolejna fajna trasa tramwajowa ma zróżnicowaną infrastrukturę no i trochę przystanków. Jedziesz tramwajem GT6 no i w ogóle ..POLECAM
Banan

Postprzez MeWa » Cz lip 10, 2003 4:22 pm

dla mnie to wszystko jest za bardzo skomlikowane - ściągnąłem, ale okazało się, że brakuje jakiegoś pliku i wszystko skasowałem... :(
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Banan » Cz lip 10, 2003 7:12 pm

ObrazekJednak ta gra jest wciągająca. Ja jadąc Piccadilly Line grałem w to godzinę tyle ile sie jedzie na prawdę. Fajne są trasy tam gdzie jedziesz tramwajem. Tylko jednego do szczęścia brakuje nam naszegoObrazek
Banan

Postprzez Banan » So lip 12, 2003 10:59 am

JEŻELI MASZ PROBLEM Z TĄ GRĄ NAPISZ MI PW TO TOBIE NA PEWNO ODPOWIEM :D :D :aniol:
Banan

Postprzez MeWa » So lip 12, 2003 11:40 am

Niedługo to zrobię - w najbliższym tygodniu (bo na krótko teraz wyjeżdżam)
MeWa
Big Boss
Big Boss

Następna strona

Powrót do O metrze