my!

Ta kategoria poświęcona jest ogólnym tematom o Metrze Warszawskim. Wszystkie wątki tematyczne związane z Metrem w stolicy, zamieszcać proszę tu.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

my!

Postprzez Autobusik » Śr maja 05, 2004 2:38 pm

Mam pytanie, jaka była wasza historia na dostanie sie do tej stronki, i skad wasxze nicki sie wzieły..mój od tego poniewaz jeżdże tylko autobusami!
Autobusik

Postprzez aessar » Śr maja 05, 2004 6:39 pm

Dostanie się na stronkę: kiedys polecali (jak jeszcze kupowałem) w PCFormacie (ach te progsy na CD ^^) ;)
Xywa: poprostu od maniactwa systemami dźwięku przestrzennego i urządzeniami AV :D
aessar
Znawca
Znawca

Postprzez MeWa » Pt maja 07, 2004 8:00 pm

Trafiłem tutaj przez przypadek, tak jak w większości przypadków się trafia... :) Po prostu wpisałem "Metro" w wyszkiwarce :) A jestem tutaj od jakiegoś czasu - chyba pierwszy raz zajrzałem na forum w listopadzie 2002 roku w starej wersji...
A nick to się domyślicie, nie powinno to być trudne :)
:( Błądzić jest rzeczą ludzką
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Lenin » N maja 09, 2004 1:38 pm

Dolby podrzucil mi linka :)
A co do nicka... domysl sie od kogo sie wzial ;)
Tak dla długich składów 81.!
Lenin
Znawca
Znawca

Postprzez diego » N maja 09, 2004 4:54 pm

ja tak mam tez w mejlu, wiec nie chcialo mi sie wymyślać nic nowego, po co różne nazwy, hasla niki itp. jedno wszedzie. a diego jest od Don Diego - czyli Zorro, ulubiony serial z lat mlodosci
Głowa do góry! Jutro będzie lepiej.
diego
Donator
Donator

Postprzez Piotr » Cz maja 13, 2004 4:39 pm

dolby napisał(a):Dostanie się na stronkę: kiedys polecali (jak jeszcze kupowałem) w PCFormacie

O fajnie napisali onas w PCF, masz jeszcze ten numer? :oczko: Wracając do tematu jakoś się tu znalazłem :P A ksywa naprostrza pod słońcem :)
Piotr
Administrator
Administrator

Postprzez dolby (niezalog.) » Pt maja 21, 2004 10:12 pm

Mieć pewnie mam, ale w piwnicy, jak się kiedyś tam wybiorę (i nie zapomnę) to wygrzebię :D
dolby (niezalog.)

Powrót do O metrze