SKM kolejna porazka... :)

Kategoria bardzo obszerna, można tu dyskutować na wiele tematów od PKP do TGV :)

Moderatorzy: Piotr, Czarek

SKM wedlug Hanny Gronkiewicz-Waltz

Postprzez Mario_NY » So paź 14, 2006 7:36 pm

Do newsa komunikacyjna siec PO chcialbym dorzucic taki oto link, bo ktos sie pytal o mapke. Nie zauwazylem, zeby ktos na forum tu podawal.
Link jest z rzeczpospolitej:
http://www.rzeczpospolita.pl/teksty/war ... 13-1.F.jpg
Wspolny bilet - wszyscy chca, a nikt nie moze...
Mario_NY
Donator
Donator

Re: SKM wedlug Hanny Gronkiewicz-Waltz

Postprzez Wengiel » N paź 22, 2006 6:07 pm

Mario_NY napisał(a):Link jest z rzeczpospolitej:
http://www.rzeczpospolita.pl/teksty/war ... 13-1.F.jpg

1. Nie podoba mi się pomysł przystanków Bracka i Targowa. Przecież odcinki Śródmieście- Powiśle i Stadion- Wschodnia to są dystanse ok. 1 km. Takie zagęszczenie przystanków sprawi, że SKM będzie toczyć sie wolno jak tramwaj, czy autobus.
2. Aby poprowadzić linię do lotniska w Modlinie podmiejską częścią średnicówki trzeba będzie budować spcjalny łącznik za Wschodnim. Obecnie chyba nie ma możliwości takiego przejazdu.
3. W ogóle, zamiast takich dalekosiężnych planów, których już było niemało, chciałbym usłyszeć propozycje tego co można zrobić w najbliższym czasie.
Wengiel
Początkujący
Początkujący

Postprzez Aniaa » Śr paź 25, 2006 10:28 am

coz, ja powiem ze plan mi sie podoba, ale realizacja.... nie sadze zeby to sie udalo do 2014 pomimo wysiłków pani Waltz, ale milo jest pomarzyć
all political parties die at last of swallowing their own lies
Aniaa
Donator
Donator

Postprzez Wengiel » N paź 29, 2006 6:47 pm

Aniaa napisał(a): nie sadze zeby to sie udalo do 2014 pomimo wysiłków pani Waltz
Też tak myslę. A można byłoby wymyślić jakiś bardziej realny i szybszy w realizacji projekt...
ale milo jest pomarzyć
Taaa... ale marzeniami do pracy nie dojadę.
Wengiel
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Pociągi