erotyczne metro

Ta kategoria jest poświęcona taborowi Metra Warszawskiego, a więc można tu poruszać tematy wagonów rosyjskich z serii 81 jak i składów Metropolis produkcji Francuskiej.

Moderatorzy: Piotr, Czarek

Postprzez WSW » Cz mar 23, 2006 2:25 pm

Nie wiem czy to duzy wyczyn, ale RAZ udalo mi sie prowadzic rozmowe (tyle o ile), jadac z Centrum do Swietokrzyskiej bez utraty zasiegu.

Moja komorka pozwala mi sprawdzic moc 6 najblizszych btsow. Czasem jadac metrem sprawdzam zasieg na tym odcinku i jeszcze nigdy nie udalo mi sie go nie zgubic ;]
WSW
Znawca
Znawca

Postprzez aessar » Cz mar 23, 2006 8:42 pm

Odcinek A13 <-> A14 jest na tyle krótki, że zasieg jest ciagły pomiędzy tymi stacjami.
aessar
Znawca
Znawca

Postprzez MeWa » Pt mar 24, 2006 6:16 pm

poza tym na wysokości toru łącznikowego w tunelu pomiędzy Ratuszem a Świętokrzyską są nadajniki.

Wengiel napisał(a):Można to nazwać sportem, bo jest to wyścig z czasem. Jadąc metrem piszę sms-a.
TO długo Ci to zajmuje skoro od momentu pojawienia się kresek istnieje groźba, że zaraz znikną ;)
:( Błądzić jest rzeczą ludzką
MeWa
Big Boss
Big Boss

Postprzez Pedros » Wt wrz 02, 2008 1:48 pm

Jeśli chodzi o sms'owanie w tunelach metra to sms'a można wysłać często nawet jak już wjedziemy daleko do tunelu. Różnica pomiędzy rozmową wynika stąd, że transmisja sms'ów jest mniej wrażliwa na błędy i zaniki łączności. W przypadku prowadzenia rozmowy gdy podczas transmisji nie zostanie przesłanych kilka kolejnych ramek po sobie, połączenie jest natychmiast przerywane. To tyle z tego co pamiętam z uczelni :)
http://tvpw.pl/videos/233 - NEW! film o bezpieczeństwie w Metrze Warszawskim
Pedros
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Tabor metra